Barva trenýrek o muži leccos prozradí. Jaký je ten váš?

Lidské oko dokáže rozeznat zhruba 10 milionů odstínů barev. Pánské spodní prádlo se sice vyrábí jen v těch základních, ale i ty vám postačí k tomu, abyste si udělala názor na jejich nositele. Z psychologického hlediska má každá barva jiný význam a muži si vybírají podle toho, co se jim líbí. Poměrně snadno tak můžete objevit skrytý charakter svého muže, o kterém máte v jistých ohledech pochybnosti.

Bílá

Pokud nosí pánské trenýrky v bílém provedení, můžete si gratulovat. Bílá je barvou čistoty a naivity, což v praxi znamená, že jde o muže preferujícího dlouhodobý vztah založený na upřímnosti a lásce. V posteli se s ním nudit nebudete, důležitá je pro něj kvalita a nikoliv kvantita.

Červená

Na značce nezáleží. Mohou to být trenky Styx, nebo Calvin Klein, ale pokud ho často vidíte v červené, těšte se na žhavé noci. Ale těžko říct, kolik jich bude, protože barva vášně úzce souvisí i s častým střídáním partnerek.

 

Modrá

Jaký typ muže nosí modré spodní prádlo? Bezesporu jedna z nejoblíbenějších barev reprezentuje konzervativní názory a neochotu k experimentům. Resumé? Hrozí, že vás bude trochu nudit, ale pravděpodobně vám bude věrný.

Fialová

Kdo si na sebe vezme fialové trenky? Muž, který vás zaručeně překvapí. V milostném životě ochotně experimentuje a rád zkouší netradiční praktiky.

Černá

Černé spodky nosí muži, kterým jde především o blaho partnerky. Je to případ vaší nové známosti? Vězte, že vás bude nosit v náručí, nezradí vás a budete se o něj moc kdykoliv opřít. Čas od času ho však musíte postrčit či vzít do rukou otěže.

 

Spodní prádlo se vzory

Preferuje trenýrky se zvířecími motivy? Pak jde o náruživého milence! Květinové vzory volí romantici a proužky konzervativci.

 

Napadlo vás, že mu pořídíte trenýrky podle vlastního uvážení a ovlivníte tím jeho myšlenkové pochody? Za zkoušku nic nedáte. Poohlédněte se po nich v e-shopu trenyrkarna.cz, kde najdete také stylové pánské ponožky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *