Elegantní a pohodlná obuv pro všechny příležitosti

Většina z vás si jistě zažila zkušenost, kdy jste při výběru elegantní obuvi pro společenské příležitosti vybírala emocemi a na kvalitu a pohodlí obuvi už nezbylo při výběru místo. Vždy to skončilo poté tak, že jste byla ráda, když jste boty mohla po nějaké akci sundat. Pokud se obrátíte na správné a kvalitní módní značky, tak dokážete vybrat obuv s pěkným vzhledem a zároveň kvalitním materiálem. Samozřejmě si za tuto obuv připlatíte něco navíc, ale ve finále vám vydrží daleko déle než levnější boty, které budete za stejnou dobu měnit vícekrát. Co však nezaplatíte penězi, je pocit, kdy si budete moct vychutnat večírek, svatbu či ples až do konce. A co teprve taková obuv, kterou budete moct využít nejen při formálních příležitostech, ale také do práce, školy nebo prostě jen na kafe s kamarádkou.

 

Vše výše popsané vám umožní lodičky na klínku. Klínek nemusí být nikterak vysoký a budete stále vypadat elegantně. Tím, že jsou boty na klínku, bude se vám chodit příjemně a hlavně stabilně. I to se projeví na celkové pohodlnosti. Jestliže si budete chtít pořídit jedny a tedy univerzální lodičky na klínku pro všechny příležitosti a období, doporučujeme v černé barvě a s klínkem ve výšce okolo 6 cm. Můžete si však také vybrat lodičky na léto, které budou ve veselých a pestrých barvách či na společenské akce, u kterých se zaměříte na vyšší klínek. Velmi záleží na kvalitě materiálu, tudíž doporučujeme hledět hlavně na stélku, která je pro pohodlí vašich chodidel nejzásadnější. Zcela ideální bude, pokud je stélka vyrobena z pravé kůže.

 Vybrali jsme pro vás troje lodičky na klínku se vším všudy. Inspirujte se.

Tyto černé lodičky na klínku s otevřenou špičkou značky Atelier Voisin pro formální záležitosti v letním či jarním období. Stélka a podšívka je z pravé kůže. Pohodlí je u tohoto typu obuvi základní věcí. Budou se hodit i na ples či svatbu.

 

Modré lodičky na klínku Tamaris se zakulacenou špičkou pro všechny možné příležitosti. Jak pro společenské akce, tak i do města k riflím. Budete si pochvalovat opět stélku z pravé kůže.

 

A nakonec něco veselejšího a hravého pro letní čas. Tyhle lodičky s puntíky z vás udělají hvězdu. Zvlášť si zamilujete roztomilou mašličku. U této obuvi Timeless si vyzkoušíte, že i syntetika, pokud je kvalitní, může být pro vaše nohy pohodlná.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *