Zpevněte své tělo – budete vypadat ještě lépe!

Díváte se na sebe do zrcadla a říkáte si, že to není ono? Visí na vás oblečení jako na věšáku? Nebo naopak sem tam vykukuje faldík? Vadí vám to? Je na čase začít pracovat. Abyste v oblečení vypadali vždy skvěle, musíte se o to přičinit. Sychravý podzim je ideální dobou, kdy můžete začít s posilováním. Proč se vrhnout právě na něj a kde si zacvičíte nejlépe?

Pravidelné posilování tělu prospěje

Posilování je skvělé v tom, že dokáže poměrně rychle proměnit tělo – samozřejmě k lepšímu. Během cvičení spalujete tuky a současně tvarujete a posilujete svaly. Stačí třeba i měsíc pravidelného cvičení a změny se začnou projevovat. Chcete-li se pochlubit dokonalou postavou, měli byste začít právě teď.

www.svetemmody.cz_kentoyafitness_cz_01

Jak začít?

Na začátku musí stát vaše odhodlání. Nejdříve si najděte čas – měli byste cvičit minimálně 3x týdně 1,5 hodiny. Najděte si místo, které vám bude vyhovovat. Pro začátečníky je lepší začít v posilovně pod vedením profesionálního trenéra, který dokáže zhodnotit fyzickou kondici a na základě toho sestaví optimální tréninkovou zátěž.

S nabídkou profi služeb nejen pro začátečníky přichází Kentoya fitness Praha. Fitcentrum je vybaveno špičkovými posilovacími stroji a působí zde hned několik profesionálních trenérů. Trénovat vás může například dvojnásobný mistr republiky v kulturistice Lukáš Osladil.

www.svetemmody.cz_kentoyafitness_cz_02

Ještě než vyrazíte do posilovny, měli byste si pořídit kvalitní sportovní oblečení. Dejte si pozor, aby bylo ušito z prodyšného materiálu. Na posilování je vhodné volné i upnuté oblečení, musíte se v něm cítit pohodlně. Nezapomeňte na dobrou obuv.

Připravte se na změny

Aby byla vaše cesta za změnou postavy úspěšná, je třeba vytrvat a zvládnout všechny změny, které s sebou posilování přináší. Připravte se na to, že hlavně v počátcích vás bude bolet celé tělo. Možná budete mít chuť to vzdát, to ale v žádném případě nedělejte. Změnou by měl projít i váš jídelníček. Několik tipů na podobu jídelníčku při tréninku najdete v tomto článku.

Aby vše fungovalo a vaše tělo se měnilo k lepšímu, musíte mu dopřát i blahodárný odpočinek. Naučte se chodit na masáže, zajděte si naplavání. Zajímavý typ relaxace nabízí toto solárium Praha.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *