ZNÁME VÍTĚZKY LETOŠNÍHO ROČNÍKU MISS PRIMA KŘIVKY 2015!

Dne 15.9.2015 se v divadle Broadway konalo slavnostní finále soutěže, která boří mýty, soutěže žen krev a mléko! Celým finálovým večerem provázel uvolněný a galantní Vlasta Korec, který byl celou dobu finalistkám velkou oporou.

  1. MÍSTO A TITUL MISS PRIMA KŘIVKY získala půvabná Slovenka Simona Hodálová, která okouzlila porotu svou volnou disciplínou. Její stand-up do kterého tato výřečná blondýnka zapojila i moderátora Vlastu Korce pobavil všechny v sále a evidentně i porotu. Ještě nikde s pravděpodobně nestalo, že by finalistka byla tak upovídaná, že by jí museli odtáhnout z pódia… Finalistka, která se umístila druhém místě, opět Slovenka – Janka Halašková, okouzlila porotu a diváky v sále svým zpěvem. Z jejího skvělého podání písně od Adele běhal mráz po zádech všem přítomným. Třetí místo si tancem vybojovala Lucie Petrová.
  1. místo – MISS Prima křivky 2015 – Simona Hodálová
  2. místo – 1. VICEMISS Prima křivky 2015 – Janka Halašková
  3. místo – 2. VICEMISS Prima křivky 2015 – Lucie Petrová

Speciální cenu, kterou vybírali jako jediní organizátoři soutěže a titul MISS Prima křivky 2015 – THE FASHION HERO získala Nina Šarkozyová!

Rozdávaly se ale i vedlejší ceny! Hlasovalo se na webových stránkách Prima křivky, Krásných baculkách, Krásné XL a Žena-In! Tituly získaly tyto dámy:

MISS Prima křivky – Internet 2015 – Kristýna Kutílková
MISS Prima křivky Krásné baculky – Simona Hodálová
MISS Prima křivky – Krásná XL – Renáta Soukupová
MISS Prima křivky – Žena-In – Kristýna Machavová

Večer vystoupil talentovaný slovenský zpěvák Martin Harich, poslanec parlamentu ČR – Marek Černoch se svou kapelou Angels a Petr Kutheil! Ten rozjel na pódiu přímo s finalistkami skvělou show, ve které si všechny finalistky s ním zazpívaly. Tato show byla pro krásky třetí soutěžní disciplínou – přehlídkou ve společenských šatech ePretty ČR, ovšem trochu jinak pojatou. „Bylo to poprvé v mém živote, co jsem se u přehlídky šatů nenudil“, okomentoval vystoupení předseda poroty Radek John. V porotě soutěže byl tak pan Radek Ahne generální ředitel mezinárodní modelingové společnosti České modelky s.r.o.

Finalistky po celou dobu byly ozdobeny překrásnými šperky Chartage a jejich krásné křivky podtrhovalo spodní prádlo Caresse, které měly pod šaty. Překrásné koktejlky a dlouhé společenské šaty zapůjčila společnost ePretty.cz, která je výhradním dovozcem této americké značky Ever-Pretty v České republice. Květinářství Kytku.cz obdarovalo nejen vítězky, ale všechny finalistky, tedy i ty, které se neumístily. A nejen to! Krásnou růži dostala každá dámy v porotě, třeba moderárka Aneta Christovová, nebo herečka Dominika Býmová.

Všem divákům v sále před zahájením zpříjemnil DJ Lee Mac, který pak i v rámci programu vystřihnul se saxofonistou skvělé vystoupení.

Po skončení večera a závěrečném focení vítězek, nastoupili VIP hosté, porota, účinkující a samozřejmě všechny finalistky i loňská vítězka Pavla Procházková do luxusních aut společnosti Advantage cars, která je odvezla na after párty do restaurace U Kroužků.

Photo Copyright (c) Milan Mošna a Václav Hodina – Morris Media
Photo Copyright © Michal Šídlo

Více na www.primakrivky.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *