ZENITH A ROLLING STONES – SETKÁNÍ DVOU LEGEND V LIMITOVANÉ EDICI HODINEK

Zenith, tvůrce strojku El Primero, jež spatřil světlo světa v roce 1969, se spojil se slavnými britskými rockovými hvězdami Rolling Stones a na jejich počest uvedl limitovanou edici El Primero Chronomaster 1969 čítající pouhých 250 kusů.

Tato limitovaná edice je směsí DNA dvou legend – Zenith a Rolling Stones. Hodinky, jež jsou vyrobeny ve stejných barvách jako původní model El Primero 1969 a to v odstínech půlnoční modři a břidlicově šedé, obsahují dva čítače – 30ti minutový čítač na 3 hodinách a 12 hodinových čítač na 6 hodinách a jejich obvod je lemován tachymetrickou stupnicí. 12-hodinový chronograf oblékl slavné logo Rolling Stones s kultovní červeným jazykem. Tyto historické barvy jsou propojeny s otvorem v číselníku nad bijícím srdcem strojku, jež je poznávacím znamením manufaktury Zenith.

Zadní strana safírového pouzdra s vyrytým nápisem „The Rolling Stones Edition“ odhaluje strojek El primero 4061, nejpřesnější sériově vyráběný mechanický kalibr na světě, který bije rychlostí 10 úderů za sekundu. Pouzdro o průměru 42 mm dosahuje voděodolnosti až do sta metrů. Řemínek, vyrobený z černé aligátoří kůže, zakončuje ocelová spona.

 image006

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *