Vezměte rodinu do termálních lázní Thermal Corvinus!

Thermal Corvinus ve Velkém Mederu otevírá v novém roce nový saunový svět se čtyřmi příjemnými saunami a solnou jeskyni. Že jste tam ještě nebyli? Máte příležitost to napravit!

 

Středisko na slovenském Žitném ostrově se proslavilo především teplou vodou, která vás opravdu zahřeje. Má totiž během chladnějších měsíců od 28 až 38 °C, uvolňuje svalstvo a příznivě působí na pohybový systém člověka. Sedm krytých a polokrytých bazénů s vodními tryskami a masážními sprchami čeká na milovníky wellnesu. Děti budou řádit v rodinném zábavním bazénu s interaktivním vodním hřištěm a vodní věží, vodopády, vodními sprchami, 500 litrovým vědrem, vodními clonami, děly a skluzavkami. Veselou zábavu si užijí také na celoročních tobogánech s barevnými světelnými efekty. A kdo by si chtěl prostě jen zaplavat, může tak činit v krytém plaveckém bazénu s délkou 25 metrů.

 

Areál termálních lázní je vybaven i restauracemi, obchůdky a vinárničkou. Ve vstupní hale se děti můžou na rozloučenou vydovádět na vnitřním dětském hřišti a vy si přitom oddechnete u kávy ve vedlejší restauraci.

 

Za tříhodinový vstup během pracovních dní zaplatíte 6 Eur, o víkendech o euro více.

 

Informace hledejte na www.thermalcorvinus.sk

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *