Netradiční oslava? Co třeba na lodi?

Stále přemýšlíte nad prostory, kde by se dala uskutečnit vámi naplánovaná událost? Zdá se vám, že veškeré vaše nápady jsou příliš všední? Ať už plánujete oslavu narozenin, rozlučkový večírek či speciální pracovní meeting, možnost pořádání vaší akce na lodi vás zajisté nadchne. Odpoutejte se od klasiky a dopřejte všem nevšední zážitek.

 

Není asi nutné připomínat, že na počátku plánování oslavy je třeba zamyslet se nad počtem lidí. Budete hostit jen pár členů nebo dostane pozvání velká parta lidí? V případě, že si chcete svou party opravdu užít, je určitě lepší, zajistit si loď s větším prostorem. Co takhle motorová loď Jan Plezier, která na svou palubu pojme až sto osob? Loď kotví v Praze, ale pluje i do jiných koutů.

 

 

Na lodi se o vás bude starat kapitán, který vás klidně nechá chvíli loď pod svým dohledem řídit, a ostatní personál vám poskytne služby v podobě gastronomického zážitku. Na palubu si smíte pozvat libovolného DJ, který vám může při cestě vyhrávat klidně i celou noc.

 

 

Plavidlo si lze pronajmout na libovolné časové rozmezí, minimum plavby jsou dvě hodiny. Osobní loď Jan Plezier je plně vybavená, vytápěná, dvoupatrová. Doporučenou kapacitou lodi je 65 osob, tou maximální ale až osob 100. Na dolní palubu se vejde na sezení 55 lidí, nahoru 45. Interiér lodi je velmi variabilní a přizpůsobí se potřebě daného klienta. Chcete uspořádat rozlučku se svobodou nebo konferenci? K dispozici je i projektor a ozvučení včetně mikrofonu. Využívat můžete veškerého příslušenství dle libosti. Provoz plavidla je celoroční, svou akci můžete tedy klidně naplánovat na leden.

 

Loď Jan Plezier nepořádá pouze soukromé plavby, ale taky výjezdy veřejné. Jde však spíše o výjimečné záležitosti, a proto jsou tyto plavby velmi ceněné. První z plánovaných je výjezd na trase Praha – Nymburk. Loď poputuje celkem sedm dní, než se zase vrátí na místo do Prahy. Na výběr máte čtyři plavby. Loď vyráží z Prahy a první den zastavuje ve Staré Boleslavi. Naplánujte si rodinný výlet a využijte možnosti zlevněného rodinného jízdného. Akce se koná na začátku května 2018. Zarezervujte si lístky již teď, loď má kapacitu pouze sto osob. Druhou plánovanou plavbou je výlet do Kralup nad Vltavou. Bude se konat 30.6. a 4.8.2018.

 

Loď se může pochlubit dlouholetou tradicí. Jan Plezier funguje nepřetržitě již od roku 1924. Po dlouhou dobu se nacházela v Holandsku, k nám se dostala až v roce 2005. V této době taky loď dostává současný barevný design.

Inspirujte se skvělými večírky na stránkách oslavynalodi.cz a naplánujte si ten svůj.

 

Akce pořádaná na lodi má mnoho výhod. V první řadě máte naprosté soukromí. Při konferenci nebudete rušeni a v případě rozlučky se svobodou se zase můžete odvázat dle libosti. Mrzí vás, že z akce vždycky někdo odejde dřív, než byste čekali? Tak teď už nemusí, z lodi vám opravdu nikdo neuteče. Velkou výhodou je taky čerstvý vzduch a možnost chodu po dvou patrech. Všechny požadavky navíc můžete přizpůsobit svému rozpočtu.

 

Autor: Kamila Spoustová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *