Větší prsa na obzoru aneb jak zvětšit poprsí bez chirurgického zákroku

Je vaším snem mít větší a pevnější prsa, ale nechce se vám do plastické operace? Napadlo vás, že to jde i jinak? Přečtěte si náš článek a získejte krásnější poprsí natrvalo během několika týdnů.

 

Jak je to s plastickou operací?

Jestliže se odhodláte k chirurgickému zákroku a finance vám budou přát, máte výhodu v tom, že vaše prsa budou větší během několika hodin. Vyberete si taky přesně velikost a tvar prsou. Zvětšování operačně má však i své nevýhody. Zákrok vyžaduje dlouhé přípravy. Doba po operaci pro vás bude značně nepříjemná. Nebudete nějaký čas moci sportovat a prsa vás budou bolet. Problém může nastat taky ve chvíli, kdy si tělo na implantát nebude chtít navyknout. V takovém případě je třeba nasadit náhradu a nebo se implantátů zase zbavit. Pokud je tělo uvítá, stejně byste měla časem podstoupit jejich výměnu, a to asi po patnácti letech.

 

Jde to i přírodní cestou? 

Nemyslíte si po přečtení tohoto odstavce, že zvětšení prsou přírodní cestou bude lepší volbou? Zapomeňte na krémy, které vaše prsa možná na čas posílí, ale rozhodně nebudou působit na pořád. Vsaďte na klasiku a ověřené metody. Jak na to?

Jedinou nevýhodou této cesty je delší doba čekání, než budou vaše prsa dokonalá. Plusem nechirurgické cesty je rozhodně ušetření peněz a neomezenost v pohybu. Pokud se rozhodnete pro požívání kvalitních tablet, pak si taky zajistíte zmírnění břišních bolestí v době menstruace. Tělo taky obohatíte o vitaminy.

 

Vhodná strava

Pro růst prsou je dobré jíst dostatek sóji, obilí a semínek, ryb a luštěnin. V těchto potravinách se totiž nachází estrogen, jeden z nejdůležitějších hormonů podporující růst prsou a taky podstatný vitamin E.

 

Masáž a regenerace

Pro správnou stimulaci tvorby prsní žlázy jsou důležité masáže. Nemusíte docházet do žádného studia, drobnou prsní masáž zvládnete i sama doma, stačí nastudovat základní techniky. Prsní masáž může být velmi uvolňující a regenerující.

 

Cvičení

Zařaďte do vašeho denního programu krátké cvičení. Zabere vám pouze několik minut. Samotné cvičení vám pomůže prsa hlavně zpevnit. Pro lepší prsa cvičte nejlépe dvakrát denně. Pomohou vám cviky s činkami, pohyb na nakloněné rovině, upravené dámské kliky nebo obyčejné stlačování dlaní proti sobě. Pokud máte některé dny více volna, spojte tyto cviky s procvičením celého těla.

 

Tablety na zvětšení poprsí

Tak jako muži si přejí podpořit své mužství pomocí zvětšení penisu, některé ženy si zase dokáží zvednout sebevědomí pomocí větších prsou. Většinou se to bez prášků neobejde. Jaké doplňky stravy jsou ty nejlepší?

 

BreastEXTRA

 

Tento produkt je zcela přírodní, zajistí vám zvětšení prsou až o dvě čísla za pouhé tři měsíce. Tablety se staly nejlepším prostředkem ve srovnání s ostatními zde zmíněnými produkty. Vyzkoušejte ho a posuďte sama.

 

 

BreastFAST

  

S druhým produktem řady Breast získáte lepší poprsí již po prvních třech týdnech užívání, což všechny uživatelky produktu velmi oceňují. Vaše prsa se zvětší o celé jedno číslo.

 

 

NadraIN FORTE

Třetím nejlepším produktem na zvětšování poprsí je produkt s názvem NadraIN FORTE. Opět se jedná o zcela přírodní produkt, který dodá tělu dostatečnou dávku ženského estrogenu a podpoří produkci prsní žlázy. Tyto tabletky seženete téměř v každé lékárně. Vsaďte na jistotu a vyzkoušejte účinný NadraIN FORTE, díky kterému budou vaše prsa za pár týdnů větší o celé číslo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *