Vánoční Holešovice Fashion Market přinese stylovou nadílku

O prvním adventním víkendu se v Pražské tržnici v Holešovicích uskuteční již sedmý díl trhu nezávislé módy, šperků a designu Holešovice Fashion Market s podtitulem Naděluj stylově. Největší český trh nezávislé módy se tentokrát poběží tři dny, od pátku 29. listopadu do neděle 1. prosince 2013.

Výběrový trh představí tvorbu více než 140 návrhářů, designérů a lokálních tvůrců. Jindy nevyužité a prázdné haly v areálu Pražské tržnice oživí pestrá přehlídka originální módy, šperků, doplňků, bytového designu atd. Pod jednou střechou tržnice se sejdou stylové módní přehlídky, workshopy, živá hudba francouzských DJs i večerní afterparty. Pro velký úspěch předchozího Lesního fotoateliéru se tentokrát otevře Zimní fotoateliér Studia Savec. Zájemci se opět budou moci nechat zdarma profesionálně vyfotit. Občerstvení nabídne kavárna, bar, čajovna či chocolaterie.

Sedmý Holešovice Fashion Market pořádají módní značky Lovemusic a Plazmalab a je součástí projektu Nové trhy, jehož cílem sdružovat módní výběrové trhy s originálními výrobky, podpořit lokální tvůrce a vytvořit alternativu k současnému anonymnímu stylu velkoobchodů.

Na předvánoční akci navážou v prostorách Holešovice Fashion Marketu po tři adventní soboty 7., 14. a 21. prosince vánoční výběrové trhy Boutique Market. Společným jmenovatelem zboží, které zde naleznete, bude kategorie boutique. Pozornost bude zaměřena na vysoce kvalitní produkty od vína, kávy a čokolády až ke knihám, umění, módním a designovým výrobkům.

Vstup na Holešovice Fashion Market je zdarma a bez bariér. Děti i mazlíčci jsou vítáni. K dispozici bude i hlídaná kočárkárna. Více najdete na www.novetrhy.cz.

Termín konání: 29.11. – 1.12.

Holešovice Fashion Market

Zdroj foto: Holešovice Fashion Market

Zdroj článku: www.kulturissimo.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *