Stylová i s bříškem

Je vaše skříň plná tmavých kousků, protože černá prý zeštíhluje? Omyl! Barevné odstíny není to, co vám v těhotenství přidává opticky kila navíc. Víme, jaké barvy a vzory vám sluší. Takže pokud máte v šatníku černé nebo tmavé těhotenské bundy, tak je raději vyměňte za jinou veselejší barvu.

Móda šitá pro těhulky! Budete překvapené, ale vaší kráse mohou v těhotenství ublížit spíše zemité barevné odstíny, například hnědá, vojenská zelená či tmavošedá.

Pokud zkombinujete v outfitu stejné barvy v různých odstínech, bude to působit dokonale propojeně a tím opticky zúží a prodlouží Vaši postavu. Vzory ani potiskem se netrapte. Větší pozornost věnujte čistým liniím, jednoduchým střihem a jednoznačně světlým barvám a odstínem. Ty vám navíc dodají psychickou pohodu.
Do své původní velikosti se už nevejdete? Většina těhulek tehdy v zoufalství sahá po konfekčních velikostech “obyčejného” oblečení. Speciálních outfitů pro těhotné, které by sedly na míru jejich novým křivkám a byly zároveň “in”, donedávna totiž bylo na trhu zoufale málo, ať už se jedná o těhotenské bundy, kalhoty, trička.

 

Mezi těhotenským a normálním oblečením je totiž výrazný rozdíl. Těhotenské oblečení, jako například těhotenské bundy jsou většinou vyráběny z materiálů, které nemají žádné umělé příměsi. V tomto období jste náchylné na leccos, a proto si nemůžete dovolit zhoršit, i když minimálně, svůj zdravotní stav. Jako těhulka byste měla při výběru oblečení dbát i na precizní zpracování a stoprocentní elasticitu.


Absolutní komfort v každém detailu je neodmyslitelnou samozřejmostí. A snad nejdůležitější je to, že těhotenská móda je speciálně navržena tak, aby sedla vašim nově nabytým křivkám.

Unstitled 5

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *