Šok! Portál Omlazeni.cz vymaže pouze pozitivní příspěvky uživatelů a upravuje diskuzní fóra!

Šok! Portál Omlazeni.cz vymaže pouze pozitivní  příspěvky uživatelů a upravuje tak nejedno diskuzní fórum! Jedna z našich čtenářek zjistila, že na portálu www.omlazeni.cz dochází ke smazání pouze pozitivních názorů v diskuzních fórech. Důvodem těchto smazání jsou údajně dle administrátorů tohoto webu:

  • komerční sdělení
  • málo aktivit na fóru
  • účet uživatele kratší než 1 měsíc

Tento web se snaží o umělé kauzy, mazáním pouze pozitivních příspěvků a výsledkem je samozřejmě větší návštěvnost tohoto prapodivně fungujícího webu. Řada vývojářů webů a webových projektů si marně láme hlavu, jak zajistit větší návštěvnost svého projektu. Návštěvnost webů je vlastně marketing. V posledních letech se firmy začaly zajímat nejen o číslo návštěvnosti, ale také o to, odkud návštěvníci na jejich webové stránky chodí a potažmo tedy – jaký typ reklamy je pro provozovatele webu nejlepším oslovením zákazníků.

Umělé zvyšování návštěvnosti

Možná teď tak trochu přemýšlíte, k čemu by mohlo být umělé zvyšování návštěvnosti dobré? Důvodů může být více. Kdysi to mohly být například touhy vydělat peníze na zobrazení banneru, dnes třeba zvýšení návštěvnosti ve statistikách NetMonitor, Toplist nebo Navrcholu apod. Nebo ještě jinak. Například autoři článků a textů jsou placeni za čtenost svého textu. Čím více čtenářů, tím více peněz. Takových důvodů může být mnoho a je jen na vás, k čemu byste umělé zvýšení návštěvnosti využili. Otázkou je, jak na to. Upozorňuji, že nejde o nelegální činnost, ale rozhodně odporuje jakési internetové etice.

Návštěvnost Omlazení.cz

Deset a půl milionů shlédnutých stránek měsíčně, přes 700 000 unikátních uživatelů měsíčně, výjimečná cílová skupina (zvyklá rozhodovat), meziroční nárůst 80% více na  NetMonitor.

Pokud máte obdobné zkušenosti s tímto webem napište nám!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *