SchatzKiste – aneb box pro psy od ZooRoyal.cz

Včera jsem konečně obdržela BOX od www.zooroyal.cz, na který jsem se zcela upřímně těšila. Předem musím říct, že jsem byla malinko skeptická a nevěděla jsem, co od boxu očekávat, v minulosti jsem nějaké boxy od jiných prodejců vyzkoušela, ale všechny několikanásobně (až 5 násobně) převyšovaly cenu SchatzKiste. Hned při rozbalování mě překvapilo, kolik věcí se v takovém boxu skrývá, zvláště pokud vezmeme v potaz jeho cenu. V boxu najdete celkem 12 věcí – od konzerv, přes granule, tréningové pamlsky, hračky až po doplňky. Bála jsem se kvality, ale opět byly moje obavy zbytečné – konzervy mají kolem 70% masa, pamlsky jsou sušené maso, popřípadě s vysokým podílem masa. Co je pro mě úplná novinka je konzerva WOW s čistou zeleninou & ovocem – v té tedy nenajdete maso, ale slouží jako doplněk k BARFu (BARF = zjednodušeně krmení syrovou stravou). Pro nás je to naprosto ideální. Karel miluje syrové maso, ale mě se ne vždy chce mu k tomu dělat nějakou přílohu.                                 A co jsme našli uvnitř? Granule:
 • 300 g – Happy Dog Granule Neuseeland Jehně & Rýže
Konzervy: (schválně jsem vám do závorek vypsala hlavní složení)
 • 400 g – Konzerva MAC’s Dog kuřecí a brusinky (maso (min. 70 % kuřecí) a vedlejší produkty živočišného původu (kuřecí srdce, kuřecí žaludek, kuřecí játra, kuřecí krky), brambory (3 %), brusinky (2 %))
 • 400 g – Konzerva MOON RANGER krůtí maso se sladkými bramborami a brusinkami (68 % krůtí maso (obsahuje srdce, játra, krky, maso), 25,7 % vývar, 3 % batáty, 2 % borůvky)
 • 400 g – Konzerva ZooRoyal Individual care Sensitive kachní maso s bramborami  (68 % kachního masa (obsahuje srdce, krky), 26,5 % vývar, 4 % brambory, 1 % minerální látky, 0,2 % slunečnicový olej, 0,2 % inulin, 0,1 % řepkový olej)
 • 400 g – Konzerva WOW s čistou zeleninou & ovocem (mrkev, cuketa, brambory, špenát, jablka, minerální látky, mořské řasy, listy pampelišky, Minerální zem.)
Pamlsky:
 • 100 g – Pamlsky MERA pure sensitive Snacks krocan  (97 % krůtí maso)
 • 80 g- Pamlsky Bosch Snacks 100% selské kachní maso (čerstvé kachní maso (65 %), kachní bílkovina (sušená, 33 %))
 • 70 g- Pamlsky  Tails & Tails Snack „Lachs doch mal“ mit Dorsch und Lachs (80 % treska, 20% losos)
 • 60 g – Pamlsky Animonda Meat Chunks čisté krůtí maso (68 % krůtí maso, 30 % krůtí bílkovina (sušená))
Hračky: 
 • Trixie míček na pamlsky 7 cm
 • Karlie plyšový „Croissant“
Ostatní:
 • ZooRoyal razítko na sušenky „Made with Love“
  Se spoustou značek se setkávám poprvé, ale složení mě mile překvapilo,tak předpokládám, že Karlíčkovi budou chutnat 🙂   Boxy se pravidelně obměňují a v každém vydání boxu vás překvapí něco jiného.   Hádáte správně, z boxu jsem naprosto nadšená, už mám objednaný i další – tentokrát na téma “Děkuji”, tak se můžete těšit na další recenzi 🙂
    Při nákupu nezapomeňte využít akcí a slevových kupónů!   V závěru bych chtěla poděkovat zooroyal.cz za skvělé boxy.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *