Šance pro ženy a dívky. Nechte si nafotit fotografie od módního fotografa, který publikuje zejména ve Spojených státech, Evropě a Asii

Společnost České modelky s.r.o. připravila pro velký zájem další již v pořadí 45. – té fototesty. Fototesty jsou určeny všem, kdo chtějí mít kvalitní a hezké fotografie.

Jan Wasserbauer – profesionální fotograf, jehož mezinárodní kariéra překračuje nejen umělecká odvětví, ale i kontinenty. Působí a publikuje zejména ve Spojených státech, Evropě a Asii. Portfolio a ukázky prací najdete na www.janwphoto.cz

Ve dne 15.10.2016 bude probíhat nafocení fototestů, na které Vás tímto srdečně zveme. V Praze v našem fotoateliéru s Vámi nafotíme 70 ks ateliérových fotografií s profesionálním makeupem, které vám všechny nahrajeme na váš USB disk.

termín? 15.10.2016, 20 min, v rozmezí 11:00 – 18:00 hod.
kde? Fotoateliér, Bolzanova 1615/1, Praha 1
co sebou? Boty na podpatku (lodičky), plavky,módní doplňky jako brýle, hodinky, apod., oblečení – ideální jsou pastelové barvy oblečení a barevné, USB flash disk na nahrání kompletně všech nafocených fotografií.

Realizace:
fotograf Jan Wasserbauer
vizáž, styl Marcela Žacová
produkce Michaela Alexandra Drtinová

Cena 599 Kč (dotovaná cena pro registrované ženy a dívky na www.ceskemodelky.cznebo na www.plussizemodelky.cz)

Cena 1500 Kč (cena pro nezaregistrované)

V ceně je zahrnuta práce fotografa, vizážistky, produkční, 70 výsledných fotografií, režie pronájem fotoateliéru, materiál.

Objednat se můžete on-line na www.foto-testy.cz, telefonicky nebo SMS na čísle: 775 574 340
nebo na e-mailové adrese: fototesty@profesionalni.info – do objednávky prosím napište čas, který vám vyhovuje

Kapacita fotoateliéru je omezená.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *