Rozmanité pánské kabáty

 

Chcete si koupit nový kabát? Máte už představu, jak by měl vypadat, nebo jste si ji ještě neutvořili? Je dobré si uvědomit alespoň základní kritéria, která na tento typ oblečení máte. Usnadní vám to výběr.

 

Pánské kabáty se liší svým stylem, délkou, střihem, funkčností…. Těch parametrů je více. Začněme tím, kdy budete kabát nosit. Pánské zimní kabáty jsou nutnou součástí šatníku každého manažera, podnikatele či jiného člověka, který při své práci musí nosit oblek. Na něj si nic jiného než kabát vzít nemůžete. Dopustili byste se společenského trapasu. Velmi elegantní jsou také pánské jarní kabáty a pánské podzimní kabáty. Jsou z lehčích materiálů než zimní. Ani zde si nemusíte dělat obavy, že byste neměli z čeho vybírat.

Nemusíte však mít pouze formální kabát na oblek. Jsou i mnohé kabáty pro volný čas. Kromě účelu použití si rozmyslete i jeho délku. Bude vám více vyhovovat kabát do pasu, středně dlouhý či dlouhý? Záleží na vašich preferencích, ale i výšce. Například jste-li menšího vzrůstu, je lepší kratší kabát. Kabát do pasu se zase nehodí na formální příležitosti, protože by vám z něj vyčníval oblek, a to by zrovna nebyla pěkná vizitka. Nepotřebujete působit formálně? Pak je jen na vás, jestli se v kabátu do pasu budete cítit dobře. Kabáty se také liší druhem zapínání (dvojřadý, jednořadý) či materiálem.

env-logo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *