Přijďte se podívat na přehlídku brýlí Eiffel Optic na mezinárodním veletrhu World of Beauty & Spa

Světově proslulý kosmetický veletrh se letošní rok koná 9. – 10. 9. 2016. Navštivte PVA EXPO Praha-Letňany, Pražský veletržní areál, a budete doslova okouzleni krásou a šarmem. Na výstavišti si spolu s tisíci návštěvníky můžete prohlédnout přes 350 vystavovatelů.

Veletrh přinese spoustu (nejen) podzimních trendů a novinek. Seznámíte se zde s krásnými zdravotními a kosmetickými doplňky, poznáte nové inovace v líčení i odívání. Pokud patříte mezi fitness nadšence nebo preferujete zdravou výživu, tak se také určitě zastavte. I vy zde najdete vše, co budete hledat. Můžete se zúčastnit nespočetného množství seminářů a workshopů. Čekají na vás také různé soutěže.

Jak předchozí text dokazuje, jako každý rok je i tento připraven velmi bohatý program. Ukážou se zde prestižní české, ale i hostující zahraniční značky, které jistě znáte. Jednou z nich je obchod Eiffel Optic, který působí na trhu oční optiky již od roku 1991. První kamenný obchod byl otevřen roku 1992 v Praze. Nyní už má Eiffel Optic 35 prodejen po celé České republice. Nejčastěji je naleznete ve větších nákupních centrech. Dnes nabízí široký výběr z různých světových značek. Své brýle či kontaktní čočky zde najdou opravdu všichni.

Přijďte se inspirovat na přehlídku těch nejlepších brýlí. Je pořádána prestižní modelingovou agenturou České modelky s.r.o. Bude se konat v sobotu ve 14:55.

Kromě známých značek se zde vyskytnou i nějaké nové. Přímo v akci vystoupí také nejznámější kosmetičtí i vlasoví umělci. Těšte se například na  kadeřnickou show, kterou povede Honza Hlaváček nebo na Mistrovství České republiky v make-upu pod vedením vizážisty Pavla Bauera.

Velkolepý víkend začíná v pátek v 9 hodin. Zúčastněte se také tohoto speciálního, již 22. víkendu, s námi! Rozhodně nebudete litovat.

Sluneční brýle zde.

Dioptrické obruby zde.
world_of_beauty_and_spa_logo_neu_7962

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *