Před budovou Úřadu vlády se zastřelil starší muž za všechny Čechy na protest proti součastné vládě Petra Fialy

Před Úřadem vlády v Praze se v pondělí 31. 10. 2022 zastřelil muž na protest proti součastné vládě Petra Fialy. Zranění způsobené střelnou zbraní na místě nepřežil muž, ročník 1948. Jedná se o první lidskou oběť součastné vlády.

Přijďte zapálit svíčku před Úřadem vlády, kde se obětoval člověk za všechny z nás Čechy.

Úmrtím muže, který se narodil v roce 1948, se zabývají pražští kriminalisté. „Muž dnes odpoledne spáchal sebevraždu legálně drženou zbraní před Úřadem vlády na nábřeží Edvarda Beneše,“ řekl mluvčí policie Richard Hrdina a dodal, že policie zjišťuje bližší okolnosti případu.  Jakub Tomek z tiskového odboru Strakovy akademie incident nechtěl komentovat.

Muž, který včera spáchal sebevraždu přímo před Úřadem vlády, měl být podle všeho člověk co nesouhlasí s Vládou Petra Fialy a na místo chodil pravidelně už od posledních sněmovních voleb. Motiv zatím oficiálně známý není, nikdo ale nepochybuje o tom, že by si sebevrah vybral takové místo náhodou.

Dne 1. 11. 2022
Odkaz na video

Advokát: “Hezké pozdní odpoledne z Prahy. Váhal jsem,zda napsat tento koment,ale nakonec to udělám. Jel jsem dnes několikrát kolem Úřadu vlády, kde včera spáchal sebevraždu senior. Neznám samozřejmě jako většina z nás všechny okolnosti. Jeho smrt si někteří chtěli připomenout zapálenou svíčkou. Když jsem jel poprvé, hořelo jich tam několik. Smrt člověka je vždy smutná věc. Teď před chvílí byly svíčky pryč a kolem jsem napočítal 5-7 policistů. Neviděl jsem žádné srocení davů, vím, že Úřad vlády je objekt se zvláštním režimem, ale apeluji na citlivý přístup v rámci možností. Jinak se aktuální vláda dočká paralel s jinou dobou, kde se policejně likvidovaly svíčky na místech připomínajících lidské tragédie. A nezazlívám to teď těm policistům před Úřadem vlády, ti od někoho dostali rozkaz…”

Studentka z Prahy: “Velké poděkování Aničce, se kterou jsem se dnes náhodně setkala na místě, kde jsme zapálili ještě spolu s jedním člověkem svíčky a malou pietou s úryvkem z Mozartova Requiem jsme uctili památku člověka, který nemohl jinak…”

Odkaz na video

Občané ČR pokládají před budovou Úřadu vlády svíčky a vlajky.

Dne 2. 11. 2022 byl prostor před Úřadem oplocen a je hlídán mnoha policisty. Policie se snaží českým občanům zakázat a zamezit pokládání svíček ikdyž zde došlo k úmrtí národního vlastence a člověka. Více v následujícím videu:

Z komentáře FB: “31. října 2022 se před Úřadem vlády v Praze zastřelil 74-letý muž ve chvíli, kdy premiér Petr Fiala jako předseda Evropské rady EU letěl údajně do Kyjeva za Volodymyrem Zelenským.

Dnes se nám ozval zdroj z okruhu bezpečnostních složek a informoval nás, že muž spáchal manifestační sebevraždu kvůli vysokým cenám energií, které jako důchodce nedokázal utáhnout.

Zdroj nám napsal:

“V důsledku rozvratu rodinných financí kvůli vysokým fakturám za energie a s nimi spojenými dluhy spáchal sebevraždu přímo před Úřadem vlády. Na informace médiím bude vydáno embargo.”

Informaci mám získanou pouze z jednoho zdroje, takže nedokáži ověřit validitu této informace, ale mám ve zdroj důvěru již z minulosti. Dá se očekávat, že Fialův režim bude mlžit a motiv sebevraždy popře. Kolik promarněných lidských životů bude ještě potřeba, než národ pochopí, kam nás tato vláda stahuje? Upřímnou soustrast celé rodině.😡”

Stařečci s námi protestují na náměstích a nikoho z vlády to nezajímá. Označují demonstrující lidi za dezoláty. Lidi, kteří celý život dřeli pro tento stát. Tohle už nelze přehlížet. 31.10.2022 si před úřadem vlády vzal život čtyřiasedmdesátiletý pán. Proč asi? A proč vládě vadí, že jsme přišli za daného člověka zapálit svíčku na pietní místo, kde se čin stal? Tohle si nenecháme líbit. Nikdo nám nebude zakazovat zapalovat svíčky na místě, kde si nešťastný člověk, který již nebyl schopen snášet příkoří této doby, vzal život. Každý den budeme stát před Úřadem vlády a každý večer zapálíme za nejvyšší lidskou obět svíčku a to na místě, kde byl akt nejvyšší oběti vykonán.
Přidejte se k nám.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *