Pořad Světem Módy 18.2.2016 – Casting Miss Agro 2016

Dne 13. února 2016 oficiálně odstartoval náborovou kampaní 18. ročník soutěže Miss Agro 2016 a celá soutěž prošla pro letošní ročník řadou změn.

Pořad Světem módy společnosti České modelky s.r.o. můžete pravidelně 1x týdně sledovat na youtube video kanálu na https://www.youtube.com/playlist?list=PL2U09HOQBm5VHXbXURDU-6ZsfxtTTTLl_

Hlavní novinkou je kompletní změna identity akce včetně nového webu a nového loga. Web www.missagro.cz nyní nabízí jednodušší a přehlednější vzhled s aktuálními novinkami ze světa příprav a zákulisí akce.  Kromě výše zmíněných změn je další zásadní novinkou navázání spolupráce s Nadání a dovednosti o.p.s. a finalistkou České Miss 2014 Veronikou Kašákovou, která se stala patronkou Miss Agro 2016.

Pokud tedy chceš být u zrodu této nové a dospělejší soutěže Miss Agro, toužíš zažít spoustu zábavy, získat řadu zkušeností a vyhrát skvělé ceny, neváhej a přihlas se na casting a staň se královnou ČZU pro rok 2016!

Přihlašování probíhá od 13. 2. 2016 do 14. 3. 2016 pomocí formuláře na webových stránkách Miss Agro. Po odeslání přihlášky obdržíte potvrzovací e-mail. V následujících dnech Vám pak bude odeslán e-mail s podrobnými informacemi k účasti na castingu.

Casting proběhne 17. 3. 2016 v prostorách Kruhové haly ČZU. Ihned po skončení castingu bude oznámeno deset postupujících finalistek.

Přihlásit můžete samozřejmě i svoji přítelkyni či kamarádku, v tom případě prosím uveďte kontakt na Vás v poznámce.

Více informací na www.missagro.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *