Pořad Světem Módy 10.9.2015 – Pozvánka na finále soutěže Miss Prima křivky 2015

Pořad Světem módy společnosti České modelky s.r.o. můžete pravidelně 1x týdně sledovat na youtube video kanálu na https://www.youtube.com/playlist?list=PL2U09HOQBm5VHXbXURDU-6ZsfxtTTTLl_

  1. ROČNÍK SOUTĚŽE MISS PRIMA KŘIVKY BUDE 15. ZÁŘÍ ZNÁT VÍTĚZKU!

 

V pražském divadle Broadway 15. 9. 2015 vyvrcholí již 3. ročník soutěže MISS Prima křivky, kterou již tradičně pořádá agentura CZ Plus Size Models. Ve finále se střetne 11 dívek a žen, z toho 3 Slovenky a 8 Češek. O přízeň poroty se budou ucházet ve třech soutěžních disciplínách: rozhovor s moderátorem, volná disciplína a promenáda ve společenských šatech. Třetí disciplína ovšem nebude jen obyčejnou přehlídkou – je totiž na speciálně vymyšlenou choreografii, pod vedením Kristýny Sklenářové, jejíž součástí bude i to, co lze vidět například na přehlídkových molech prestižních světových značek: živé vystoupení zpěváka přímo mezi modelkami.

„MISS Prima křivky má ambici přijít každý rok při finálovém večeru s něčím novým, překvapivým, s něčím co jsme v České republice dosud neviděli. Zdá se, že s Petrem Kutheilem se to letos 15. září na scéně divadla Broadway může dokonale podařit, říká předseda poroty Radek John.

 

Na finálovém galavečeru vystoupí zpěváci Martin Harich, Petr Kutheil a zpěvák politik Marek Černoch s kapelou Angels. Diváci se mohou těšit také na světelnou show se saxofonem a DJe Lee Maca. Souboj finalistek o titul MISS Prima křivky bude tentokrát řídit herec a moderátor Vlasta Korec. Proč přijal roli moderátora této akce? „Krása je všude kolem nás, jen ji objevit. A konfekční velikosti, materiál, zpracování, trendy… pro klasifikaci krásy nejsou dost směrodatné a určující…  Krása se hledá úplně jinak. Někdo krásou žije od narození a jiný ji nikdy nepotkal,

i když si myslí, že žije krásný život“, shrnul velmi poeticky Vlasta Korec.

 

Porotě bude již třetím rokem předsedat scenárista a spisovatel Radek John, usedne v ní také moderátorka Aneta Christovová, poslanec parlamentu ČR Marek Černoch, Miroslav Křapáček, výhradní dovozce šperků značky Chartage pro český, slovenský a polský trh, kterými budou při boji o titul MISS ozdobeny finalistky soutěže, Michal Sajdl ředitel ISIS PHARMY, partnera soutěže, zástupci mediálních partnerů a další.

 

Svých pět minut slávy zažijí finalistky soutěže MISS Prima křivky v závěru večera, kdy pro ně budou firmou Advantage cars přistaveny luxusní vozy Rolls Royce, Ferrari, Lamborginy, Porsche, aby je odvezly na závěrečný raut, který pro VIP hosty pořádá oblíbená pražská restaurace U Kroužků, ve které se konala i předkola soutěže a semifinále.

 

A ještě jedno překvapení letošního ročníku MISS Prima křivky. Organizátorům soutěže Romanu Fareqovi a Markétě Zámyslické se podařilo navázat spolupráci s americkou TV Show – The Fashion Hero, která má podobné zaměření, ale je otevřená i mužům. Do této americké soutěže se minulý ročník přihlásilo téměř 10.000 lidí z celého světa. Porotu The Fashion Hero tvoří zástupci světových značek (kosmetika, šperky, obuv, oblečení) a každý z nich si vybírá tvář pro nafocení své kampaně. Jedinou zástupkyní Evropy v porotě The Fashion Hero je známá česká návrhářka klobouků Libka Safr, díky níž jedna z finalistek MISS Prima křivky postoupí rovnou do finále The Fashion Hero. Ostatní soutěžící se musí  zaregistrovat, zaplatit poplatek a pak doufat, že budou v konkrétním měsíci mezi třemi postupujícími do finále. Každý měsíc přitom bojuje o hlasy diváků soutěže The Fashion Hero přibližne osm set účastníků soutěže. Už letos v listopadu se finále této tv show účastní loňská vítězka MISS Prima křivky Pavla Procházková. Příští rok bude mít účast ve finále The Fashion Hero zajištěnou jedna ze současných jedenácti finalistek soutěže MISS Prima křivky 2015, která získá zvláštní cenu MISS Prima křivky – The Fashion Hero 2015 udělovanou organizátory soutěže.

 

Fanoušci oblých křivek hlasovali pro své favoritky na webových stránkách www.primakrivky.cz, kde soutěžící bojují o titul MISS Prima křivky Internet 2015, na stránkách www.krasnebaculky.cz o titul MISS Prima křivky – Krásné baculky 2015, na stránkách www.krasnaxl.cz o titul MISS Prim křivky – Krásná XL 2015 a také na webových stránkách www.zena-in.cz o titul MISS Prima křivky – Žena-In 2015.

 

Vstupenky na finálový večer konaný 15.9.2015 v pražském divadle Boadway lze zakoupit v síti prodejen Ticketportal.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *