Názory občanů na ministra zdravotnictví: Válkův mluvený projev je naprosto skandální, nemá to hlavu ani patu

Názory občanů v diskusních fórech na nového ministra zdravotnictví Vlastimila Válka místopředsedy vlády Petra Fialy.  Vybrali jsme dnes pro vás ty nejzajímavější….

Jeden postřeh po Válkovic přednesu – tady se od počátku covidové krize útočilo a dosud útočí na vládu minulou,tedy hlavně na ANO v čele s AB že má na triku cca 30 tisíc mrtvých,no nezlob te se na mě,ale Válek to vlastně vyvrátil a to tím,že tu tvrdí – uvedu zjednodušeně – že očkování je jediná,zdůraznil,jediná cesta k tomu aby člověk nezemřel,tedy na ten covid nebo s covidem,tím potvrdil vlastně i to,že jaká koli jiná opatření,či šití roušek,následné nákupy a nošení roušek,poté respirátorů,testování jaké koli bylo a je vlastně k ničemu,protože vir si dělá co chce bez ohledu na toto všechno a tím pádem vyvrátil onu zodpovědnost AB za oněch 30 tisíc mrtvých,neb za AB od počátku pandemie to trvlo cca rok,než se sem vůbec nějaká očkovací vakcína dostala,tak že nebylo čím ten cca první rok bojovat proto covidu,tím, pádem i kdyby se ANO a AB rozkrájeli tomu nemohli zabránit neb nebylo čím,oni se to snažili jen pokus omyl nějak zbrzdit,teprve až cca po roce se sem dostávaly první vakcíny a než se proočkovalo aspoň něco a někdo tak nebylo čím proti tomu bojovat a počet úmrtí začal klesat až po určitém pročkování populace,tedy opakuji,Válek to vlastně svým proslovem k lidu z poza vládního pultíku potvrdil a vyvrátil Babišovu vinu na úmrtí oněch lidí což zdůrazním,normálním myslícím lidem a voličům bylo toto jasné či známo již od počátků a proto nepokládaly za selhání v tomto Babišovu vládu,ba naopak,dělal co mohl v dané situaci a to podotýkám za nepodpory opozice ODS, STAN, Pirátů, Top 09 a KDU-ČSL jako v jediném státě na světě.

/////////////////////////// Další názor ///////////////////////////

1.První vlna zvládnutá u nás špičkově jak díky vládě,tak nás všech.

2.Po rozvolnění velké hujerství jak jsme dobří za ne malého přispění tehdejší OPOZICE.

3.Po plácání se po rameni a bití se v hruď jak jsme dobří jsme se urvali ze řetězu a začali jsme typickou českou náturou na vše házet bobíka za vydatné podpory oné opozice.

4.Po nástupu druhé vlny a euforii z prvního vítězství už skoro nikdo nebral druhou vlnu vážně a nastaly právě ty pokusy a omyly také za vydatné pomoci opozice a to se stupňovalo,na tehdejší vládu byly vytvářeny různé tlaky ze všech možných stran a docházelo k různým dobrým,ale i zmatečním rozhodnutím které nejdou na vrub jen vládě,ale i opozici a hlavně i nám občanům.

  1. 5.
  2. 6.

 

7….a dalo by se pokračovat ještě hodně dlouho

/////////////////////////// Další názor ///////////////////////////

Válkům mluvený projev je naprosto skandální,nemá to hlavu a patu,přeskakuje z vozu na kozu a výsledek působí jako jeden velký paskvil.

/////////////////////////// Další názor ///////////////////////////

Až tahle vláda bude dva roky u moci tak bude mnohem více obětí ale né na covid ale chcípnou na hlad a mráz

/////////////////////////// Další názor ///////////////////////////

Fialova vláda nám už od začátku ukazuje, že i když si myslíme, že horší to být nemůže, opak je pravdou. Zdá se, že je i konec předvolebním kecům, jak to budou dělat lépe a jinak. Spíše se teď bojím doby, kdy budeme říkat, zlatý Babiš. A zatím to vypadá, že to nepotrvá zas tak dlouho.

/////////////////////////// Další názor ///////////////////////////

Ví vůbec starší lidé co znamená boosterovací dávka? Proč nemluví česky??? 🤷🏻‍♂️ Vždyť říkali, ze budou hovořit srozumitelné a jasně. 😁

/////////////////////////// Další názor ///////////////////////////

To co teď vláda na tiskovce předvedla je bohužel ubohost. A slova Válka o smrti pro neočkované tomu nasadila korunu. Kdo tady ty nové vládní loutky řídí , kdo jim předepisuje noty. Pokračují v covidové šachové partii předchozí Babišově vlády . Nějak jim ta odvaha kterou se snažili před volbami šířit zapadla.

/////////////////////////// Další názor ///////////////////////////

Kdo slyšel tiskovou konferenci, musí se smát až se za břicho popadá.

 

Válek: (citace) Prosím každého, aby se nechal očkovat, protože očkování zabrání tomu, aby jste neumřeli. …… hahahahahahaha …… hned na to vyhlásí, že omikron je tak slabá rýmička, že zkracují karanténu na 5 dnů, protože zjistili, že nemá vážný průběh.

 

Tak položme si otázku, kdo je tady hlupák. a za druhé, před 3 týdny Fiala mě zaručený lék na vše, od té doby co jsou u koryt, jsem neslyšel ani jeden jejich zázračný lék. Ano jak se chcete jako stát posunout dále dopředu zmrazte si na volební období ODS své platy. To je jediné zjištění před kterým se varovalo před volbami. A tak se nám tady vystřídali slogany ANO bude líp za ODS bude hůř. Fiala je komediant, ministr financí Stanjura, má elektrotechnické vzdělání, nemá studovanou žádnou ekonomii, řekněte mi jak může člověk dělat ministra financí, když o ekonomii neví nic. Od teď můžou pekaři zapojovat elektriku, automechanici provádět chirurgické zákroky, pošťáci navrhovat mostní konstrukce, zedníci pilotovat dopravní letadla a prodavačky z Kaufu řídit provoz jaderných elektráren. Spasitel Stanjura, Fiala, Rakušan, Jurečka, koště Pekarová Adamová, a jejich koule u nohy Bartoš. To prostě nevymyslíš, toto je možné pouze u nás v Czechystánu. Mezinárodní ostuda. A do toho Rusnok jako jediná evropská banka ničí korunu a zvedá uměle inflaci. Jako nechápu, že lidi ještě nejsou v ulicích a nerozbíjejí okna zápalnými lahvemi na strakovce. Myslím, že o zábavu na 4 roky máme vystaráno.

 

 

Zdroj fotografie:

Author photoBen Skála, Benfoto

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *