Pokud je Ti 17–25 let, přihlaš se do soutěže Miss Face!

Soutěže se mohou zúčastnit dívky v uvedeném věkovém rozmezí s českým či slovenským občanstvím. Soutěž je otevřena i pro dívky jiných občanství, podmínkou je však trvalý pobyt na území České a Slovenské republiky.

Po registraci do soutěže se dívky zúčastní castingu dle vlastní volby, z kterého mohou postoupit do semifinále a následného finále.

 

Soutěž krásy Miss Face byla založena v roce 2010 se záměrem uspořádat v České republice soutěž krásy pro dívky ve věku od 17 do 25 let, ve které nerozhodují jen výška a míry, ale především půvab a sympatie. Soutěže se mohou zúčastnit dívky v uvedeném věkovém rozmezí s českým či slovenským občanstvím. Soutěž je otevřena i pro dívky jiných občanství, podmínkou je však trvalý pobyt na území České a Slovenské republiky.

Již od svého založení je nezbytnou součástí celé soutěže charitativní aspekt, který byl vetknut i do sloganu Miss Face „Krásné tváře pomáhají“. V každém ročníku je vybrána konkrétní charitativní organizace či osoba, které putuje výtěžek z finálového večera. Celá soutěž je pořádána jako neziskový projekt a v roce 2013 bylo založeno občanské sdružení, které převzalo záštitu nad organizací celé soutěže.

Příspěvky na podpoření vybrané charity putují ze sponzorských darů, výtěžku ze vstupného na finálový večer, prodeje kalendářů s finalistkami daného ročníku, dražby korunek či věcných sponzorských darů a v neposlední řadě z dobrovolných příspěvků návštěvníků finálového večera.

Registrace Miss Face

Miss Face (www.missface.cz)

 

Nabídky práce pro modelky, nabídky práce pro hostesky… to je Job4Models.cz

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *