Peněženka pro opravdového muže

Peněženku bereme jakou naši nutnou součást, potřebujeme ji každý den. Jde však taky o módní kousek. Měla by být kvalitní a hezky vypadat. Málokterý muž ví, že peněženka dokáže dělat divy. Pokud sáhnete po pravém kousku, vytvoří ten správný dojem na pracovní schůzce i na rance. Nosíte doklady v té správné skrýši? Jak by měla vypadat pánská peněženka?

 

V první řadě by měla být kožená nebo alespoň kůži připomínat. Nehodí se, abyste měl u sebe peněženku látkovou, ta už je dávno pasé. S textilními peněženkami souvisí taky pestré barvy a vzory. Na ty rovnou zapomeňte. Pánská peněženka by měla být uhlazená a jednobarevná, ideálně černá nebo tmavší hnědá. Pokud vlastníte textilní peněženku, můžete ji využívat například ve chvíli, kdy si jdete zasportovat a potřebujete mít u sebe pár drobných.

 

U samotných peněz se ještě pozastavme. Nošení ,,papírovek‘‘ spolu s kreditní kartou je naprosto v pořádku, avšak drobné mince stojí za promyšlení. V peněžence je noste, hodí se vám na placení v parkomatech nebo třeba ke koupi jízdenky v autobuse. Nenoste jich ve své peněžence ale příliš. Hodně plná peněženka nepůsobí esteticky. Pokud máte tu možnost, omezte i počet karet. Jestliže nějakou z nich použijete dvakrát do roka nebo ani to ne, nechte ji doma a přidejte ji do peněženky jen ve chvíli, kdy to bude nutné. Z peněženky taky pravidelně vyndávejte i účtenky, které z ní obvykle nehezky vykukují.

 

Už víte, co v peněžence (ne)nosit a po jakých druzích se poohlížet. Tak kterou tedy vybrat? Podívejme se ještě na problém koženka vs. kůže. Na první pohled vypadají úplně stejně, ale ve skutečnosti jsou tyto dva materiály dosti odlišné. Koženka je druh umělé kůže. Není tak drahá jako kůže pravá, ale taky méně vydrží. Bohužel se i ráda loupe a zadrhává, po nějakém čase začne praskat. Pokud investujete do pravé kůže, nebudete litovat. Vyznačuje se nejen dlouhou životností, ale taky trvale dokonalým vzhledem. Kožený materiál poznáte taky díky specifické vůni.

 

Prohlédněte si nabídku peněženek kabea.cz. Jaké peněženky by se vám mohly líbit?

 

 

Pánská černá peněženka Ellini Lorenzo

Viděl jste někdy víc stylovou peněženku? Značka Ellini vytvořila tento kožený skvost za účelem každodenního stylového nošení. Z peněženky vyzařuje prvotřídní kvalita a luxus. Do peněženky se vejdou velké bankovky, kreditní karty a doklady, má i přihrádku na mince. Snadno ji zavřete pomocí cvočku. A co je nejlepší? Je k dostání za velmi rozumnou cenu.

 

 

 

Pánská čokoládově hnědá peněženka Ellini Damaskenos

Pokud tíhnete spíše k hnědým odstínům, zkuste zamířit k netradičním ale stylovým tónům. Co takhle peněženka čokoládové hnědé barvy od stejnojmenné značky jako předchozí černá kráska? Pokud hledáte peněženku, se kterou potřebujete udělat dojem, určitě popřemýšlejte o této. Má nejen unikátní barvu, ale taky je velmi praktická. Skládá se z přihrádek na karty a bankovky, obsahuje přihrádku na mince a ještě jednu menší zipem uzavíratelnou kapsičku, do které můžete schovat třeba ty největší cennosti.

 

 

 

Máte už v peněženkách jasno? Nahraďte svou stávající peněženku vkusnou novinkou, se kterou oslníte.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *