Domácí valentýnský program

Valentýn je tu co nevidět. Víte, jak ho se svou láskou strávíte? Co takhle v pohodlí svého domova?

 

Pohledy na valentýnský program jsou různé. Některé páry si svátku užívají od rána do večera, jiné zase dělají, jako by Valentýn vůbec neexistoval. Tento den však neznamená jen obdarovávání milovaných a plánování drahých akcí. Má každé dvojici připomenout, jak je důležité těšit se jeden z druhého.

 

Není třeba vydávat se do luxusního podniku, kde vám naservírují menu o pěti chodech a to nejdražší šampaňské. Romantickou večeři si můžete připravit doma sami dva, společně. Jídelní stůl slavnostně ozdobte, nezapomeňte na svíčku. Jako nápoj zvolte váš oblíbený drink. Máte oba nejraději pivo? Proč si ho nedopřát i ve valentýnský den.

 

Asi vás napadá, co by mělo přijít po večeři. Určitě nějaký ten dárek. Nespoléhejte se jen na sladké dobroty, zbytečně nenakupujte kýčovité dekorace se srdíčky.

Nebylo by lepší něco praktického, co potěší oba dva? Objednejte jako dárek Valentýnský MagicWand balíček a užijte si s vaší láskou trochu zábavy.

 

 

Co následuje po večerním posezení? Masáž, vana nebo rovnou sex? Ten k valentýnskému dni neodmyslitelně patří. A protože jistě chcete, aby byl v tento den sex výjimečný, využijte skvělého zmíněného balíčku. Najde v něm vibrátor s deseti nastavitelnými programy vibrací, vibrační kroužek nebo ocelový anální kolík se vsazenou napodobeninou drahého broušeného kamene, to vše a další překvapení ve valentýnském barevném ladění.

 

Zažijte jedinečný Valentýn, který si jistě moc rádi zopakujete i jindy během roku, s produkty od magicwand.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *