Rekvalifikační kurzy

Rekvalifikační kurzy Ostrava Vám nabízejí zdokonalení znalostí nejen z oblasti administrativních činností, ale také výuku dvou světových jazyků.

 

Rekvalifikační kurzy Ostrava

Rekvalifikace Vás může posunout v pracovní oblasti mnohem dál. Získáte nejen práci, která Vám bude vyhovovat, ale také si úspěšným zvládnutím zvýšíte sebevědomí. Při rekvalifikačních kurzech je vedlejším vítaným efektem také prohlubování znalostí práce s PC.

 

Díky kurzům získáte uplatnění na trhu práce

Rekvalifikace je jednou z možností, jak získat zaměstnání o kterém jsme vždy snili anebo mít lépe placenou práci. V oblastech s vyšší nezaměstnaností to může být způsob, jak získat alespoň nějakou práci. Rekvalifikační kurzy jsou natolik rozmanité, že si v jejich nabídce vybere opravdu každý. Rekvalifikační kurzy Ostrava nabízejí celou řadu kurzů, které jsou krátkodobé díky intenzivní výuce. Intenzivní výuka má ještě jeden pozitivní přínos. Díky tomu, že látka stále navazuje, nemusíte si například po delší době pracně vzpomínat, o čem byla minulá lekce.

 

Některé kurzy jsou online

V kurzu účetnictví si osvojíte znalosti z oblasti podvojného i mzdového účetnictví se základy personalistky a daňové evidence. Některé kurzy probíhají online formou. Ušetříte tedy velkou spoustu času, kterou můžete věnovat na své vzdělávání. Ke kurzům, které jsou poskytovány online, patří například kurzy marketingu a zmíněné mzdové účetnictví se základy personalistiky. Jedním ze zajímavých kurzů je kurz sekretářky. Je určen pro každého, kdo si chce prohloubit znalosti v oblasti administrativy, komunikace i společenského chování. Do výuky je zahrnuta tak znalost legislativy. Uplatnění je pak možné najít jako asistent/asistentka.

 

Nezbytností je znalost cizích jazyků

Do oblasti vzdělávacích kurzů patří pochopitelně i výuka cizích jazyků. Bez znalosti alespoň jednoho světového jazyka se už dnes těžko obejdeme. Kurzy angličtiny a němčiny jsou rozdělené podle stupně obtížnosti a jsou tak srozumitelné i naprostým začátečníkům. Pro ty, kteří už jazyk zvládli, ale obávají se ho používat, jsou určené konverzační kurzy, které mají za úkol odblokování tohoto strachu. Podnikatelé jistě uvítají možnost zdokonalení se v obchodní němčině nebo business angličtině. Kurzy Ostrava ale nezapomínají ani na děti, pro které pořádají letní výukové pobyty. Rekvalifikační kurzy jsou určené jak pro ty, kteří jsou vedeni na úřadu práce, tak i pro toho, kdo si chce zvýšit šance na lepší pracovní uplatnění.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *