NOVÁ PODZIMNÍ A ZIMNÍ KOLEKCE DÁMSKÝCH BOT BOGNER

Teploty začínají klesat a nadchází ten správný čas pro výběr vhodné obuvi, která zajistí maximální pohodlí, nepromokavost a především osobitý styl všem svým nositelkám. Vyhlášená německá značka Bogner přichází s kolekcí dámské obuvi, která v sobě snoubí ryzí funkčnost a elegantní vzhled a umožňuje tak prožít krásnou zimu se vším, co k ní patří.

Gruppe_NewAmsterdamKitzbuehel10B_berryOslo3_black

Mezi oblíbené patří především kozačky, které lze díky preciznímu zpracování nosit také v zimě ve sněhových závějích. Hitem se stávají krásné a velmi pohodlné „jezdecké“ kozačky, které jsou vyrobeny z matné hovězí kůže v barvě koňaku a díky gumové podrážce nehrozí uklouznutí ani na zledovatělém chodníku. Jediné zdobení, které jim dodává punc, je propracované prošívání a jednoduché poutko s logem Bogner.

Arosa_8_cognacArosa8B_greyArosa11_blackKitzbuehel11_blackPrague4_black

Přípravu na nevyhnutelně nízké teploty podtrhují vyšší boty na šněrování s gumovou podrážkou a načechraným kožíškem. Právě díky králičímu kožíšku a odnímatelné vložce do bot z ovčí kůže zůstane jejich majitelka v teple a pohodlí i během dlouhých zimních procházek.

StAnton_GruppeSalzburg12B_blackSalzburg13A_black

 

Untitled 6

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *