Nechte se hýčkat novinkovou řadou výrobků z nadýchaného bambuckého másla od L’Occitane

L’Occitane představuje novou řadu výrobků z bambuckého másla – kombinaci nadýchané, sametově jemné konzistence a výrazných vyživujících schopností.
Ženy v africké Burkině Faso získávají při zpracování bambuckého másla ze semen máslovníku nadýchanou pěnovou texturu. Tato jemná a lehká konzistence inspirovala L’Occitane k vytvoření úžasné řady výrobků, které jsou maximálně vyživující a zároveň hebké jako sametové pohlazení. Objevte rozmazlující tělovou péči se stejně jemnou vůní, účinky i obsahem podílu bambuckého másla, jako má tradiční kolekce Bambucké máslo od L’Occitane, ovšem s novou jemností a lehkostí nadýchané šlehačky. Neexistuje lepší způsob, jak hýčkat suchou pokožku!

image001

 

Nadýchaný tělový krém

125 ml, cena 590 Kč

Neodolatelná jemnost a přilnavost k pokožce vás uchvátí už při prvním použití. 10 % obsahu bambuckého másla pomáhá vyživit a zjemnit pokožku celého těla, přičemž ji zanechává provoněnou přirozenou vůní.

image003

 

Nadýchaná sprchová pěna

150 ml, cena 390 Kč

Rozmazlujte se ve sprše krémovou pěnou, která při kontaktu s pokožkou působí jako jemné pohlazení. Obsah pečujícího bambuckého másla zanechá vaši pleť výjimečně jemnou a hydratovanou.

image005

Nadýchaný krém na ruce

30 ml, cena 195 Kč

Tento krém na ruce můžete nanášet znovu a znovu a stejně se pocitu z jeho úžasné hebké konzistence dostatečně nenasytíte. Jemný a lehký krém okamžitě přilne k pokožce vašich rukou a díky 25 % obsahu bambuckého másla je neuvěřitelně zjemní.

Fakta o Fair Trade

Od roku 1989 L’Occitane spolupracuje s více než 15 000 ženami, které v Burkině Faso zpracovávají z máslovníků bambucké máslo.
V roce 2013 byla značka L’Occitane za svou činnost v Burkině Faso oceněna Rozvojovým programem OSN.

V současnosti se L’Occitane zapojuje ještě více – vytvořením tříletého programu, jehož cílem je zlepšit pracovní podmínky afrických žen a také pomoci snížit dopady na životní prostředí při produkci bambuckého másla.

image007

Pomáhejte s Mýdlem solidarity od L’Occitane

285 milionů lidí na světě trpí postižením zraku.

9 z 10 slepých lidí žije v rozvojových zemích.

V 80 % případů je možné slepotě předejít nebo ji následně řešit. Lidé v rozvojových zemích bohužel nemají přístup k lékařské péči.

L’Occitane v rámci svého zapojení do dobročinných projektů každoročně prodává výrobek, jehož výtěžek jde na charitativní projekty.

100 % zisku* z bambuckého „Mýdla solidarity“ s meruňkovou vůní půjde na financování projektů nevládních organizací, které mají za cíl zachovat zdravý zrak obyvatel rozvojových zemí.

Kolekce bude v prodeji od 3. 10. 2014 v prodejnách LOccitane a na www.loccitane.cz.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *