MojeKadeřko: Web, který kadeřnictvím šetří čas

Kadeřnice i kadeřníci to znají moc dobře. Přerušují proces barvení, aby mohli přijmout hovor klienta s požadavkem na objednání termínu. Přes zvuk vysoušeče vlasů ani kolikrát neslyší, že telefon zvoní, a zákazník musí do kadeřnictví volat opakovaně. Nedalo by se jednoduše pomoci oběma stranám? Jistěže dalo! Dnešní online svět nabízí systém v podobě webových rezervací, který ušetří čas nejen kadeřnickým mistrům, ale taky klientům. Přečtěte si o možnostech objednávek online víc.

 

Prostřednictvím internetové stránky MojeKadeřko.cz si jako kadeřnictví můžete založit vlastní účet. V rámci něj vyplníte základní informace o vašem kadeřnictví, otevírací dobu, nabízené služby spojené s ceníkem, dále přiložíte kontakt včetně adresy, která bude přímo propojena s online mapou. Na základě údajů dojde k vytvoření osobní webové stránky. Tu si můžete nejprve sami otestovat, vyzkoušet její funkčnost a případě ji upravit. Vše lze provést velmi rychle a jednoduše. Následně budete moci přijímat online rezervace dle dostupnosti ve vašem kadeřnictví.

 

 

S touto službou se již budete moci věnovat svým zákazníkům naplno. Jistě bude nutné dále přijímat některé objednávky telefonicky nebo na základě osobních návštěv, někteří zákazníci systém objednávání přes internet ale určitě ocení ihned.

 

Zapojení do online programu rezervací má výhodu i v tom, že vás snadno mohou objevit noví klienti. Kadeřnictví lehce vyhledají, mohou se objednávat v kteroukoliv denní dobu. Zákazníkům se zobrazí v systému veškeré volné termíny. Jakmile si vybraný čas zamluví, již zmizí z nabídky dalším klientům, a tak nehrozí žádná nedorozumění, ke kterým často dochází v rámci telefonní komunikace. Ovládání rezervačního systému je velmi jednoduché, v případě potíží jsou pro zákazníky dostupné video návody nebo bezplatná telefonická podpora.

 

MojeKadeřko.cz zajišťuje také veškerý marketing, plánuje soutěže, díky kterým mohou zákazníci vyhrát slevu přímo k vám. Vy však o žádné finance nebudete ochuzeni, veškeré akční ceny budou vyrovnány a doplaceny společností.

 

Pro všechny kadeřníky je čas velmi důležitý. Mnohdy je právě z časových důvodů nutné zákazníky zařazovat na delší čekací listiny, nebo je úplně odmítat. Tato aplikace vám může ušetřit až jedenáct hodin měsíčně. Vy tak získáte prostor pro nové zákazníky nebo chvilku na oddych.

 

Web, který vám bude založen, můžete navíc využívat jako osobní web kadeřnictví. Díky přiloženým kontaktům a informacím o poskytovaných službách již žádné jiné stránky nepotřebujete.

 

Moje Kadeřko nabízí pro kadeřnictví dva druhy balíčků. Základní balíček je zdarma, zahrnuje vytvoření vlastní webové stránky, zobrazování v mobilní aplikaci, uživatelskou podporu a praktický rezervační systém. Prémiový balíček, který nyní též můžete mít zdarma, zahrnuje navíc poskytování SMS notifikací.

 

Dejte o sobě vědět a využijte online služeb rezervací, které vám usnadní práci. Nezapomeňte, že momentální registrace vám umožní využívat prémiových služeb doživotně zdarma.

 

Pro kadeřnictví na Slovensku je připravena platforma MojaKaderníčka.sk.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *