Módní typy kabelek

Dokonalý vzhled každé ženy vytváří kromě jejího účesu a make-upu její outfit a doplňky. Zásadní roli hraje mimo jiné dámská kabelka. Jde o praktickou a módní nezbytnost, bez níž se žádná žena neobejde. Při výběru kabelky je třeba zvolit nejen kousek s vhodnou barvou, ale také vhodnou velikostí a odpovídajícím designem. Jelikož existuje kabelek celá řada typů, může být někdy těžké si vybrat tu pravou. Výběr vhodného doplňku vám může usnadnit přehled módních kabelek, který jsme pro vás připravily.

Swagger bag

Jedná se o kabelku s vyvýšeným okrajem. Díky tomu je zip ukryt před zvědavými pohledy okolí. Zpravidla má swagger bag neformální až sportovní design a hodí se k ležérnímu outfitu. Příkladem
uvedeného typu kabelky je např. prostorná Carine Madison nebo mladistvě působící Delami Vista. 

 

 

Wristlet

Tento typ kabelky lze popsat definovat jako dámskou etuji. Wristlet se nosí na zápěstí a hodí se třeba na procházku či párty, když potřebujete jen doklady a mobil. Působí elegantně a má osobité kouzlo. Slušet vám bude třeba etue 110482.

Shopper bag

Kabelka přímo stvořená k nakupování. Nadchne vás svou prostorností a je velmi pohodlná na nošení. Velmi nápaditým designem vás osloví např. shopper ItalY Luren s koženými uchy. Některé kousky mají semišové prvky, jiné zdobí syntetická kožešina.

Messenger bag

Jde o skvělou tašku do práce. Přestože si ji oblíbili zvláště muži, je určena i ženám. Připomíná trochu aktovku či spisovku. Díky dlouhému snímatelnému popruhu ji lze nosit i jako crossbody kabelku. Ženám doporučujeme především designově zajímavé a barevné messengery. Slušet vám bude třeba červený Gerard Henon Edmond nebo modrý Gerard Henon Derell.

 

 

Hobo bag

Tato kabelka se vyznačuje zpravidla tvarem polokoule a svou měkkostí. Nemá pevné dno a připomíná trochu pytel. Má široké ucho a nosí se přes rameno. Velmi slušivý hobo bag představuje např. ItalY Amadea.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *