Minerály pro nastávající maminky

O tom, že na nás mají minerály zvláštní vliv, psali už čínští mudrcové. Tyto přírodní kameny mohou také pomoci nastávajícím maminkám v jejich náročném období.

 

Přírodní minerály najdeme po celém světě. Některé druhy se ale objevují pouze na určitém území. Minerály jsou odedávna považovány za prostředek, který nás má chránit, dávat nám energii a pomáhat na naší cestě životem. Proto si z těchto krásných „kamínků“ lidé odjakživa nechávali vyrábět šperky nebo je nosili jen tak při sobě. Jednou z možností, jak mít právě ten svůj minerál stále při sobě, je náramek.

  • Otázkou je, jaký druh vybrat.
  • Neexistuje totiž žádné univerzální řešení.

Vybírat můžete podle znamení zvěrokruhu. Například růženín je nejvhodnější pro znamení raka, býka a vah. Akvamarín bude dodávat životní sílu zrozencům v blížencích, vahách, vodnáři a rybách. A tak bychom mohli pokračovat.

Minerály pro pohodu budoucích maminek

Minerály mohou mít také pozitivní vliv v období těhotenství, kdy je zapotřebí vnitřní rovnováha a vyladění se s miminkem. Nejvíce maminek nosí v tomto náročném a zároveň krásném období baltský jantar, který podporuje imunitu a chrání před různými druhy respiračních onemocnění a zároveň tlumí bolesti. Navíc ho můžete kombinovat s dalšími druhy minerálů.

  • Růženín – symbol nekonečné lásky a souznění. Posiluje něžnost, důvěru a empatii. Je to minerál, který harmonizuje a uklidňuje.
  • Akvamarín – velice vhodný kámen pro potlačení úzkostných stavů, které souvisejí s těhotenstvím i blížícím se porodem. Navíc dodává energii a bojuje s únavou. Budoucí maminku také ochrání před negativními emocemi okolního světa.
  • Ametyst – ochraňuje před stresem a duševním vyčerpáním. Využívá se i při meditacích, protože uklidňuje mysl. Má vliv na potlačení bolestí hlavy a migrén. Své využití nachází také v boji proti nespavosti, kterou trpí mnoho těhotných žen.

Pokud chcete věnovat nastávající mamince krásný a zároveň pro ni i její miminko prospěšný dárek, pak je náramek z minerálů přesně tím pravým.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *