Mikiny s vlastním potiskem

Vytvoř si mikinu podle svých představ. Pokud hledáš originální mikinu, kterou nikdo nikde nemá, nebo potřebuješ reklamní textil pro svou firmu, na stránkách tvojetricko.cz si můžeš v grafickém editoru vytvořit mikiny podle vlastního návrhu. Zabere to jenom pár minut, pokud už máš nápad v hlavě, a pokud ne, můžeš se inspirovat, a dokonce využít grafické návrhy v editoru. Mikinu si můžeš zkrátka udělat přesně podle tvých představ a potřeb.

Výroba textilu na zakázku

Pánská mikina s kapucí se perfektně hodí do sychravého podzimu a s potiskem, který můžeš vložit na jakoukoli část, ať už hruď, rukávy nebo záda, bude vypadat stylově za každého počasí.

Vlastní mikiny jsou dostupné v různých barevných kombinacích a střizích, s kapucí či bez kapuci, ve všech podobných stylech, které vídáš pravidelně v obchodě.

 

Jenže mikina, kterou pro tebe vyrobíme, nebude taková jako z obchodu. Nebude v dalších dvaceti městech v Čechách a nestane se ti, že potkáš někoho, kdo bude mít úplně stejnou. My máme originální mikiny. Naše zakázková výroba oblečení ti zaručí, že mikina podle tvého návrhu, bude jedinečná a originální. Tak neváhej a vytvoř mikiny s vlastním designem!

Navrhni si mikinu, vyrobíme ji podle Tebe

Jak bude tvá nová mikina vypadat, záleží pouze na tobě. Náš skvělý zákaznický servis se postará o to, aby výroba textilu proběhla bez problému a digitální potisk byl i do posledního detailu přesně takový, jaký sis představoval. Naše výroba mikin s potiskem ti umožňuje vložit foto na mikinu. Pokud bys radši citát, tak tam vlož svůj nápis. Naše výroba mikin je tak flexibilní, jako je tvá fantazie.

 

Kvalitní textil se skládá převážně z bavlny, a to až z osmdesáti procent, z dvaceti procent z polyesteru, což zaručuje vysokou odolnost a také pohodlnost. Navrhni si vlastní mikinu, kterou si vybereš v nabídce. Pánská, dámská, s kapsami nebo bez, vyber si svého favorita a pusť se do tvoření návrhu. S grafickým editorem to zvládne úplně každý.

Sháníš originální dárek s potiskem?

Jestli přemýšlíš nad originálním dárkem, navrhni mikinu tvému kamarádovi nebo příbuznému přímo na míru a budeš mít jistotu, že originálnější dárek nikdo mít nebude. Mikiny s vlastním potiskem umožňují vytvořit oblečení s osobním příběhem, definující nejen třeba přátelství, ale i vtipné či zásadní momenty ze života. Kromě toho všeho, mikiny s vlastním návrhem jsme schopni vyrobit až do tří pracovních dnů. Takže to stihneš i na poslední chvíli před oslavou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *