Mateřská dovolená online

Přemýšlíte, co budete dělat na mateřské dovolené? Děsí vás představy, že budete pár let bez práce? Nebo uvažujete o vytvoření vlastních webových stránek, ale nevíte, jak tento nápad realizovat? Chcete během mateřské dovolené začít podnikat? Máme pro vás řešení.

Webnode je celosvětově známý editor webových stránek. Jeho jednoduchost skrývá řadu výhod. Například založení účtu trvá jen pár minut a je zcela zdarma. Proto neváhejte a začněte tvořit již na mateřské dovolené.

A jak na to? Velmi jednoduše. Stačí se zaregistrovat na webu www.webnode.cz. Při registraci budete muset uvést název webu, váš e-mail a heslo. Po vyplnění těchto údajů klikněte na „Registrovat a vytvořit nový web“. Následně stačí pár kliknutí a váš blog, osobní či firemní web bude na světě. Najdete zde desítky předinstalovaných šablon různých zaměření, které si můžete přizpůsobit dle vaší libosti. Vybírat můžete ze všech nabízených šablon bez ohledu na jejich pojmenování či zařazení. Jediným důležitým faktorem je, aby daná šablona odpovídala struktuře, barevnosti a vkusu vašeho webu. Díky jednoduchému editoru si může vlastní webové stránky založit a následně i spravovat opravdu i úplný začátečník. Stačí mít jen základní znalosti používání počítače a připojení k internetu. Celý systém se tak dá přirovnat k online prezentaci, kdy si postupnými kroky tvoříte obsah podle vlastních představ. Díky uživatelsky přívětivému prostředí zvládne s editorem pracovat každý a fantazii se meze nekladou.

Sdílejte své zkušenosti ze života mámy na mateřské

Vytvořte si vlastní blog a inspirujte ostatní ženy na mateřské dovolené. Ukažte, že na mateřské se může člověk rozvíjet i bez nutných výdajů na vzdělávání. Webnode nabízí také možnost založení si vlastního e-shopu. Hravě tak můžete okolí ukázat vaše výrobky a ještě si při tom přivydělat.

Vytvořte si rodinnou online knihu vzpomínek

Jen za pár kliknutí můžete mít vlastní rodinnou online knihu plnou vzpomínek, která se Vám už nikdy neztratí. Očekáváte-li přírůstek, můžete svému dítěti založit web neboli online knihu a zaznamenávat do ní jeho první slova, krůčky, návštěvy lékaře, významné dny, rodinné události, fotografie atd.  Webová stránka může být také vašim pomocníkem při plánování oslav narozenin, svátků a rodinných sešlostí. Velkou výhodou Webnode je možnost uzamknout webovou stránku a přístup umožnit jen vámi vybraným lidem – například rodinným příslušníkům, blízkým či přátelům. Lehce tak naplánujete akci za každé situace a budete mít navíc jistotu, že mají vaši blízcí všechny informace pohromadě.

 

Příležitostí, proč si vytvořit vlastní web, se najde spousta. Stačí mít nápad a odhodit strach z neznáma. A co víte, třeba si tímto krokem otevřete cestu, která bude nejen vás naplňovat a inspirovat i po skončení mateřské dovolené.  Tak zahoďte myšlenky, že to nezvládnete. Webové stránky už dávno nejsou jen pro IT odborníky!

O Webnode

Společnost Webnode je na českém trhu od roku 2008. Dnes za jejím chodem stojí více než 100 lidí, kteří se starají o bezproblémovou činnost všech stránek. Webnode nabízí vlastní doménu, hosting a množství moderních a stylových šablon, které si podle své potřeby přizpůsobí každý uživatel sám. Jediné, co potřebujete, je připojení k internetu. Díky jednoduchému uživatelskému prostředí si můžete svojí osobní stránku, internetový obchod anebo firemní prezentaci vytvořit i z pohodlí domova. V Česku na této platformě funguje přibližně 2,9 milionů webových stránek. V roce 2018 jich přibylo přibližně 200 tisíc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *