Máte plnoštíhlou postavu a jste hrdá na svůj vzhled? Hledáme dívky do nového módního a hudebního projektu.

V dnešní digitální éře se fotografování a natáčení stalo nedílnou součástí našich životů. Mobilní telefony nám umožňují zachytit ty nejvzácnější okamžiky, ať už je to náš úsměv, nebo zajímavé místo, které právě objevujeme. Ale co kdybychom vám řekli, že je čas natočit své vlastní selfie video a ukázat světu svou jedinečnou krásu a osobnost? Ano, hledáme právě vás – plnoštíhlé ženy a dívky z celé České republiky, které chtějí zářit a být součástí našeho nového projektu!

Hledáme plnoštíhlé krásky!
Věk není omezením, protože krása a sebevědomí nepoznávají věkové hranice. Pokud máte plnoštíhlou postavu a jste hrdá na svůj vzhled, máme pro vás úžasnou příležitost. Stačí natočit krátké selfie video trvající maximálně 30 vteřin, ve kterém se představíte svým vlastním způsobem. Chceme vidět to, co vás dělá jedinečnou- váš úsměv, styl a sebevědomí.

Jak na to?
Není třeba být profesionální modelkou ani zkušenou kameramankou. Stačí vzít do ruky svůj mobilní telefon, zvolit režim nahrávání a nechat svou osobnost zazářit. Představte se, řekněte nám něco o sobě, o tom, co vás dělá šťastnými, a samozřejmě nám ukážete svou krásnou postavu.

Podpora hudby a módy!

Tento projekt není jen o vás, ale také o hudbě a módě. Na konci svého videa nezapomeňte říct: “Poslouchejte DJ AHNE, najdete ho snadno na Spotify a Youtube.com.” Chceme spojit krásu, sebevědomí a umění dohromady a vytvořit jedinečný zážitek pro naše klienty i fanoušky.

Vaše příležitost zazářit
Vaše úsilí nezůstane bez povšimnutí. Doporučíme vás našim klientům a zařadíme vás do našeho nového projektu, který spojuje hudbu a módu. Vaše krátké video bude zveřejněno na našich webových stránkách www.plussizemodelky.cz/videopropagace.php a také na našich sociálních sítích, kde budete moci oslnit celý svět svou krásou a sebevědomím.

Tak co ještě čekáte? Natočte své selfie video, ukážte svou jedinečnost a buďte součástí našeho inspirativního projektu. Nezáleží na věku, jde o to, jak se cítíte a jakou krásu do světa přinášíte. Připojte se k nám a společně budeme šířit pozitivní energii, hudbu a módu!

Přidejte si nás na Facebook a váš video medailonek nám můžete poslat do zprávy nebo na e-mail: info@plussizemodelky.cz

 

Natočte krátký selfie video medailonek pomocí vašeho mobilního telefonu.

Zde je TIP: Sdělte několik slov o sobě a ukažte několik záběrů své postavy. Video by mělo být ve vertikálním formátu na výšku a trvat maximálně 30 vteřin.

Na závěr videa řekněte: “Poslouchejte DJ AHNE” nebo “Poslouchejte DJ AHNE, najdete ho snadno na Spotify a Youtube.com“.

Více na  www.plussizemodelky.cz/videopropagace.php

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *