Marie, finalistka s číslem tři soutěže Miss Plus Size Modelky ČR 2020 nafotila kolekci šatů a sukní pro e-shop

Klientem společnosti České modelky s.r.o. byla vybrána na reklamní focení plus size modelka Marie, finalistka č. 3 soutěže Miss Plus Size Modelky ČR 2020. Nedávno tato modelka nafotila kolekci módních fotografií pro eshop se šaty a sukněmi pro plnoštíhlé ženy. Tyto fotografie nejenže dokonale ukazují krásu plnoštíhlých žen, ale také ukazují, jak lze módu pro plnoštíhlé dámy inovovat.

Marie je skvělým příkladem pro všechny dámy, které se snaží najít styl, který by zdůraznil jejich krásu a důstojnost. Její kolekce zahrnuje šaty a sukně všech délek, barev a střihů, takže každá plnoštíhlá dáma si může najít něco, co ji bude dokonale reprezentovat.

Mnoho z nás ví, že najít vhodné oblečení pro plnoštíhlé postavy může být náročné a často frustrující. Nicméně, firma prodávající šaty a sukně české výroby tuto překážku dokázala překonat svým tvůrčím talentem a svou pracovitostí. Její kolekce dokazuje, že móda pro plnoštíhlé dámy může být stejně módní a trendy jako pro každou jinou postavu.

Kromě toho, plus size modelka Marie také ukazuje, že plnoštíhlé dámy mohou být krásné a sebevědomé bez ohledu na svou postavu. Její fotografie z této kolekce dokonale ukazují, že krása je o mnohem více než jen o velikosti oblečení nebo tvaru těla.

Celkově lze tedy říci, že je inspirací pro všechny plnoštíhlé dámy, které hledají způsob, jak se cítit sebevědomě a krásně v každodenním životě. Její kolekce šatů a sukní pro plnoštíhlé ženy je zkrátka důkazem toho, že móda pro plnoštíhlé ženy je stále živá a rostoucí a že v dnešní době je důležitější než kdy dříve zdůraznit krásu každé postavy.

Více o soutěži Miss Plus Size modelky ČR na www.plussizemodelky.cz/miss

Společnost zastupující plus size modelky České modelky s.r.o. více na www.ceskemodelky.cz  a www.plussizemodelky.cz

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *