KRÁLOVSKÁ VŮNĚ RŮŽÍ V NOVÉ KOLEKCI ROSES ET REINES OD L‘OCCITANE

Růže, „královna květin“, inspirovala francouzskou značku kosmetiky L’OCCITANE a její tvůrkyni parfémů, Karine Dubreuil, ke zcela nové, sametově svěží vůni. Kolekce Roses et Reines je spjata s legendou o hraběti z Forcalquier a jeho čtyřech dcerách, krásných jako jejich oblíbené květiny – růže z Maroka, Turecka, Bulharska a francouzského Grasse. Tato noblesní, sladce vonící květina se tak stala základem toaletní vody a dalších čarovných výrobků elegantní řady.

L’OCCITANE představuje variaci výrobků vytvořených enfleuráží, tradiční technikou sestávající z extrakce svěžích přírodních esencí květin ihned po jejich sběru. Zejména pro růži je, s ohledem na její křehkost, tento postup nejvhodnější.

Toaletní voda Růže
75 ml, 1 095 Kč / 42 €
Noblesní vůně vyzařuje citrusovou svěžest bergamotu a listů černého rybízu, provázanou s intenzivní květinovou vůní čtyř růží (marocké, turecké, bulharské a z oblasti Grasse) a ovocnými tóny vzácného extraktu z růže, doplněného sladkými malinami a ostružinami. Tato harmonická vůně je završena dřevnatým akcentem bílého cedru, který se prolíná s aromatickým otočníkem (heliotropiem) a pižmem.
Okouzlující květinová vůně je zahalena do růžových a zlatavých odstínů a nového elegantního flakónu. Moderní, decentní a naprosto ženská toaletní voda je jako vzácný klenot uložena do krabičky zdobené reliéfy květin.

Mýdlo Růže
75 g, 100 Kč /4 €
Objevte jemnou texturu parfémovaného mýdla s vůní růže. Při kontaktu s vodou tvoří bohatou pěnu, která šetrně očistí vaši pokožku a zanechá ji jemnou a provoněnou po celý den.

Jemný sprchový gel Růže
250 ml, 395 Kč / 14 €
Proměňte svou sprchu či horkou lázeň v neobyčejný zážitek! Lehká textura gelu se ve styku s vodou promění ve voňavou pěnu, a vy si tak můžete zpestřit své každodenní rituály příjemným aroma rozkvetlých květin lásky.

Zkrášlující tělové mléko Růže
250 ml, 595 Kč / 22,50 €
Tělové mléko s úchvatnou vůní růží je obohaceno o šípkový olej. Vychutnejte si jedinečně lehkou texturu, která zanechá vaši pokožku sametově hebkou a voňavou, jako samotné okvětní lístky čtyř exotických růží.

Krém na ruce Růže
30 ml, 195 Kč / 7,50 €
Tento jedinečný krém intenzivně pečuje o pokožku vašich rukou i nehtovou kůžičku pomocí blahodárného bambuckého másla a vitamínu E. Vyživuje a chrání pokožku před vysušením a každodenní námahou, přičemž uvolňuje vaše smysly prostřednictvím uklidňující květinové vůně.

Tuhý parfém Růže
10 g, 250 Kč / 9,50 €
Pro milovnice netradičních parfémů představujeme unikátní tuhý parfém, skrytý v roztomilé plechové krabičce. Vyzkoušejte dlouhotrvající vůni, které budou z vaší pokožky, při nanesení na pulzní body, vyzařovat úchvatně sladkou vůni po celý den.

Toaletní voda Intense roll-on Růže
10 ml, 535 Kč / 20 €
Vychutnejte si vůni buketu růží i na cestách. Jedinečná toaletní voda s vůní rozkvetlých růží je skryta v malém praktickém roll-onu, skvěle padnoucímu i do té nejmenší kabelky.

Sprchový peeling Růže
200 ml, 390 Kč / 14,50 €
Sprchový peeling s jemnou vůní je obohacen o semena šípku. Za doprovodu příjemné vůně jemně ošetřuje pokožku a zbavuje ji odumřelých buněk. Pokožka je hladká, provoněná a připravená k nanesení výživného krému.
Limitivaná edice!

Jemná koupelová sůl Růže
310 g, 450 Kč / 17 €
Koupelová sůl s růžovou vodou se v lázni pomalu rozpustí a zahalí vás do omamné vůně rozkvetlých růží. Uvolněte své smysly a dopřejte tělu odpočinek při jedinečné, aromatické koupeli.
Limitovaná edice!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *