Kouzlo moderní technologie

Stárnutí se zastavit nedá, jelikož nikdo ještě nevymyslel elixír mládí. Ačkoliv jeden tip by tu přece jenom byl a výsledky jsou rovněž velmi příznivé.

Stárnutí se skutečně nikdo nevyhne a jako první je vidět jeho účinek na obličeji a krku. Právě tato místa si zaslouží největší pozornost a není problém je tak trochu omladit. V současné době se celkem úspěšně provádí klasický facelift, který přináší svým klientům dostatečné uspokojení. Nicméně existuje ještě účinnější metoda, která je nazývá V Lift a rozhodně to není jen pouhý nový název pro klasickou verzi faceliftu. Jedná se o daleko pokročilejší verzi a prozatím nejspolehlivější, která se neprovádí nikde na světě, ale má svůj původ u nás v České republice. Díky tomu, že se uvolní vazy v obličeji i na krku, tak výsledek je poté velmi přirozený a navíc V Lift vydrží ve stejné poloze několik let a déle, než po klasickém faceliftu. Provádí se v lokální anestezii s intravenózní sedací, kdy je tento zákrok bezpečnější a sníží se tím i samotná rekonvalescence.

Novinky, které přinesou dokonalé výsledky

V Lift je skutečně velkým přínosem pro estetickou chirurgii a klientům tak umožní cítit se svěže a stále mladě. Facelift je samozřejmě rovněž přínosným zákrokem, který se provádí s těmi nejkvalitnějšími materiály a díky tomu má dlouhotrvající efekt, nicméně tato novinka je zaměřena na celkový obličej včetně krku, tudíž na viditelné stárnoucí části. Díky bohatým zkušenostem v oboru estetické medicíny, se vám může váš sen proměnit v realitu a i bez elixíru mládí získáte mladistvý vzhled.

Zatímco V Lift není známý v jiných státech, tak Deep plane facelift se provádí i ve světě. I v tomto případě se setkáváte s další novinkou, a jak již samotný název napovídá, tak je zaměřena na hluboké vrstvy obličeje. Ponechává v podstatě kůži spojenou se svalovou vrstvou a uvolňuje se pouze vrstva pod svaly. Specialista může zároveň odstranit tuková tělesa v obličeji, čímž dochází opět k výrazné proměně, jelikož jsou odstraněny nadbytečné části. Deep plane facelift je jedna z nejvíce náročných operací z řady faceliftů, avšak s velmi příznivým a dlouhotrvajícím výsledkem.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *