Kolekce DEERS jaro 2015 v barvách prvních jarních květů

KOLEKCE DEERS JARO 2015 V BARVÁCH PRVNÍCH JARNÍCH KVĚTŮ

Česká značka DEERS představila pro nadcházející jaro první vzorky šperků s motivem jelena, které se nesou na křídlech fantazie, jíž se nekladou žádné meze. Jelínci hrají celým spektrem barev, odlesků a tvarů.
Jako první představila designérka Kamila Pisaříková kolekci náramků, které kralují zejména fialové a růžové tóny, jež má designérka Kamila Písaříková v oblibě především…

Deers řada

Jelínci se nebojí experimentovat, a proto se mimo nápaditého štrasového zdobení, pyšní také třpytivými komponenty Swarovski umně skládaných do motivů květin, srdíček a čtyřlístků.
S hravostí, sobě vlastní, kombinují jelínci nové barevné odstíny koženek, jež vynikají na náramcích, které se dají libovolně kombinovat pro dosažení maximálního efektu. Jako vždy je každy jelínek ručně tvořený originál, který se můžete pyšnit pouze Vy.

Deers - pink Deers purple Deers red

 

Barevná škála prvních jarních jelínků zosobňuje celé spektrum barev. Naleznete bílé a stříbřité tóny představující poslední dny zimních měsíců, svěží zelenkavé barvy nadcházejícího jara v kombinaci s žlutými odlesky slunečních paprsků, a konečně sytě růžové a fialkové tóny prvních květů symbolizujících příchod jara.

IMG_7881  IMG_7885

Kontakt:

BcA.Kamila Písaříková
Ateliér & Showroom
Chodská 3, Praha 2 – 120 00
Email: kamila@deers.cz
GSM: +420 724 092 875

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *