Jsou na seznamkách i normální chlapi?

Myslím si o sobě, že jsem normální chlap. Žádná zvláštní úchylka, standardní představy o sexuálním i rodinném životě. Děti nepovažuji za obtížný hmyz a celkem bych se i smířil s představou jedné manželky – na nějaký ten čas. Je mi osmatřicet, mám dobrou práci, hraju rekreačně fotbal a ženský, resp. rodinu, jsem nikdy moc neřešil. Tím méně, čím více do mě všichni hučeli, že mi ujíždí vlak a že už bych s tím měl něco dělat, protože jinak… myslím, že víte, o čem mluvím.

Faktem však je, že poptávka začala prostupem času mnohonásobně převyšovat nabídku a já začal být lehce nesvůj. Ne snad, že bych se budil ze spaní celý zpocený a v temné noci slyšel hlasy „zůstaneš už navždy sám“ nebo, že bych do bramborové kaše při obědě kreslil srdce. Spíš ta skutečnost, že není kolem mě žádná ženská, která by při troše dobré vůle připadala v úvahu, mě nakonec donutila sednout k internetu. Žiješ v elektronické době, seš moderní, schopnej chlap, podíváš se po nějaké na internetu. Jak už jsem řekl na začátku, myslím si, že jsem normální chlap.

Což ovšem znamená, že se na internetových seznamkách nechytám. Zjistil jsem, že tyhle seznamky jsou, podle mnoha diskusí, plné úchylů, nadrženců a čuňat. Na pořádného chlapa tam ženská prý vůbec nemá šanci nenarazit. Mé počáteční nadšení z geniálního nápadu a z toho, jak všechny převezu, tedy rychle opadlo. Nejsem schopen sám sebe zařadit ani do jedné z popsaných skupin a tak budu nejspíš v koncích. Asi jen těžko přesvědčím, byť jen jednu jedinou ženskou, že se považuji za standardního, možná i trochu nudného muže. Ale co, řekl jsem si. Když už se mám zařadit do množiny ujetých, tak ať to stojí za to. Rychle jsem vyloučil ty seznamky, kde je nutné se jen zaregistrovat a psát tak vtipné a poutavé texty, že si jich někdo všimne. Nejspíš nebudu vtipný ani poutavý, protože si mých textů mezi ostatními asi sedmi tisíci texty nikdo nevšiml. Nakonec jsem zakotvil tam, kde se něco děje. Jsou totiž seznamky, které pořádají pro své klienty tzv. seznamovací akce. Máte tak možnost vystoupit z anonymity ještě dříve, než z Vás někdo udělá monstrum. Jsem sportovní typ, myslím, že i jako sportovní typ vypadám a tak jsem se začal různých sportovních seznamovacích akcí účastnit. Říkal jsem si, že setkám-li se se svými protějšky takříkajíc tváří v tvář, nejrychleji tak rozptýlím obavy o mých případných úchylkách. A musím říct, že se mi to docela daří. Jeden můj kolega mě nakonec nasměroval na seznamku, kde se o mě starají jako o vlastního a to se mi asi líbí ze všeho nejvíc. Možností jak poznat spoustu ženských a navíc udělat něco pro sebe má NÁHODA nespočet. Takže víkendy přes léto jsem trávil třeba na bowlingu nebo na kole, což mě navíc ještě baví. Chtěl bych se taky zbavit strachu z výšek, takže doufám, že se s náhodou dostanu teď na podzim na horolezeckou stěnu. Nezapomínám ani na společenské akce. Absolvoval jsem velmi příjemnou ochutnávku vína a zašel na kurz erotické komunikace. Po celou tu dobu mám ve svém zorném poli opět dost ženských, co by stály za hřích nebo i za něco víc. Což mě zbavuje nervozity a udržuje v dobré náladě a pohodě. Takže pln napětí čekám, až se zajiskří!!!

Vyzkoušej Náhodu – ví jak na to!

autor textu: Monika Čermínová

 

nahoda

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *