Jak najít na seznamce fajn kluka a domluvit si první rande

Jak najít na seznamce fajn kluka a domluvit si první rande

Poradíme vám, jak na online seznamce co nejlépe hledat normálního kluka, který bude odpovídat vašim představám, a hlavně na co si dávat pozor. Také jak domluvit první rande a proč jej příliš neodkládat.

Pokud půjdete na seznamku poprvé a přemýšlíte, kterou si vybrat, tak vám jednoduše poradíme. Zkuste jakoukoliv českou online seznamku, kde na první pohled vidíte reálné uživatele, aniž byste se museli nejprve registrovat. Také je dobré narychlo zkontrolovat kontaktní údaje a informace o provozovateli. V ideálním případě by to měla být nějaká česká firma nebo fyzická osoba. Tím vyloučíte podvodné seznamky, případně takové, kterým jde primárně o platbu za nějaké VIP služby a reálné seznámení tady opravdu nenajdete.

Nepřetvařujte se, seznamovací profil je skvělá návnada

Ano, na seznamkách jsou i normální chlapi a pokud předhodíte tu správnou návnadu, tak je mnohem vyšší šance, že chytíte „rybu“ podle vašich představ. To znamená, že čím víc budete na seznamce sami sebou a seznamovací profil bude odpovídat realitě, tím reálnější shody mezi vámi a protějšky budou. Není důležité, kolik lidí zaujmete, ale jak moc si budete s protějškem blízcí po stránce zálib, zájmů a třeba i názorů.

Proto vyplňujte seznamovací profil pravdivě, napište toho o sobě co nejvíc a nezapomeňte také přidat nějakou aktuální a přirozenou fotku, podle které by vás protějšek bezpečně poznal na prvním rande.

Zkuste odhadnout, kdo je na druhé straně

Nezapomeňte, že seznamka je pouze příležitost a je jen na vás, jak ji využijete. Musíte dávat vždy pozor, vnímat a komunikovat tak, abyste si udělali během chvíle nějaký obrázek o svém protějšku. Zkuste si třeba všímat nějakých neshod. Můžete se zeptat například na nějakou věc různými otázkami a dávat pozor, jestli vám dotyčný odpoví pokaždé stejně. Také je dobré po nějaké chvíli, pár dnech, využít například Messenger, WhatsApp nebo si zatelefonovat. Mnoho kluků, ale i holek je totiž na seznamce často jen z nudy, nebo se z nějakého důvodu ani sejít nechtějí, jen vám to neřeknou. A pokud se někdo bude bránit dalšímu kontaktu např. po telefonu, může to být první signál.

Na první rande bezpečně a proč ho neodkládat

Pokud to myslíte se seznamováním vážně, pak je dalším krokem první rande. Vždy si zkuste rande domlouvat někde, kde bude spousta dalších lidí. Rozhodně není dobrý nápad jít poprvé někam do přírody nebo i velkého parku, kde je mnohem menší šance, že by vám někdo v případě nepříjemností pomohl.

Na své první rande určitě nespěchejte a nejprve si protějšek trochu oťukejte online, nebo po telefonu. Může se ale také stát, že naopak kluk nebo holka na druhé straně nebude na rande chtít jít a bylo by zbytečné ztrácet čas několikatýdenním psaním. Takže pokud po nějakém tom týdnu nebo dvou nebude zájem o osobní setkání, tak je možné, že jste narazili na člověka, který si spíš chce jen psát a nehledá ve skutečnosti vážný vztah.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *