I.N.O.X. – Zrod legendy z dílny Victorinox Swiss Army

 

Od svého uvedení na trh v březnu 2014 na veletrhu Baselworld 2014 zažily hodinky I.N.O.X. opravdový úspěch. Základem úspěchu tohoto modelu je především jeho bezkonkurenční odolnost.  Hodinky jsou navrženy tak, aby vydržely nadprůměrnou úroveň tlaku. Byly úspěšně podrobeny sérii 130 nemilosrdný testů, které vysoce přesahují úroveň certifikačních standardů švýcarského hodinářského průmyslu. Náročné odolnostní zkoušky byly vyvinuty speciálně pro INOX, a ne méně než 421 prototypů bylo obětováno proto, aby mohlo být dosaženo vytyčených cílů. Po čtyřech letech vývoje a testování, je znám konečný výsledek: špičkové švýcarské hodinky z nerezové oceli.

Hodinářská divize značky Victorinox, Victorinox Swiss Army, se stala partnerem světoznámého Hasičského záchranného sboru New York Foundation (FDNY) a také partnerem hasičů z města Ibachu ve švýcarském kantonu Schwyz, kde se nachází i manufaktura Victorinox.

 

 

image004-1 image006-1 image008-2

 

 

 

 

I.N.O.X. během několika měsíců získal řadu mezinárodních ocenění a zvláštní uznání, včetně:

·       “Sportovní Hodinky Roku” renomovaného hodinářského časopisu WatchPro ve Velké Británii. Model I.N.O.X. obstál i v konkurenci takových hodinek jako jsou Rolex Deep Sea, Omega Seamaster Diver a Cartier Kalibre.

·       I.N.O.X. byl vybrán americkým měsíčníkem Mensjournal jako jeden z 53 nejvíce inovativních produktů roku.

·       Microsite www.victorinoxwatches.com byla označena jako “internetové stránky dne” na platformě Design Licks, jež představuje nejvíce kreativní a inspirující webové stránky na světě.                  

      

Victorinox Shop

Jungmannovo náměstí 5

Praha 1

Tel.: 224 282 819

Victorinox Mall Shop

CČM

Chlumecká 765/6

198 19 Praha 9

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *