Galavečer Miss University 2014

Již 19.2.2014 budeme znát vítězku druhého ročníku MISS UNIVERSITY!!! Která z našich deseti krásných finalistek se ji stane? Netrpělivě čekáme….

Slavnostní galavečer se koná ve středu 19. února od 19 hodin. Stejně, jako premiérový ročník, se i tento uskuteční v prostorách velkolepé Multifunkční auly Gong, která získala titul v soutěži Stavba roku 2013 a cenu veřejnosti 2013 v soutěži Stavba roku 2013. Bývalý plynojem se v poslední době stává symbolem města, ale jedním ze symbolů soutěže MISS UNIVERSITY!!! je už teď.
Velké finále, to znamená 10 nádherných sympatických dívek, které předvedou to nejlepší, co v nich je! Užijete si módní přehlídku nové kolekce Luďka Hanáka, hromadné taneční vystoupení všech finalistek, volné disciplíny, tolik oblíbenou promenádu ve spodním prádle, ale to není vše! O vaši zábavu se postará nadějná akustik-popová kapela Come and Play, těšit se můžete na dance show tanečního studia Beat Up a hlavním hostem večera je zpěvačka Anna K. Večerem vás provedou herci Národního divadla moravskoslezského, pánové Vladimír Polák a Jiří Sedláček, mistři vtipu a improvizace.
Po vyhlášení finálové trojky, MISS ONLINE a MISS rádia KISS Morava se v prostorách Gongu rozjede velká after párty, která pojede do pozdních ranních hodin.
Která z dívek vybojuje korunku a titul MISS UNIVERSITY!!! ? Buďte u toho i Vy! 😉
Ženská krása a obrovský zážitek! Takový bude letošní galavečer.
Těšíme se na vás.
UPOZORNĚNÍ POŘADATELŮ:
Vstup do plynojemu je možný od 18 hodin. Doporučujeme, nenechávejte příchod na poslední chvíli, vstupenky nejsou na dané sezení, proto přijďte dříve a vyberte si ta nejlepší místa.
Taktéž prodej vstupenek na místě bude zahájen v 18 hodin.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *