ESSENCE – novinka z řady HYDRAMEMORY 24 hodinová dvojitá hydratace

ESSENCE – novinka z řady HYDRAMEMORY

24 hodinová dvojitá hydratace

 

 

HYDRAMEMORY ESSENCE

Je nová kategorie v péči o pokožku, která byla inspirována korejskými beauty rituály. Tato hydratační pleťová voda (esence) byla speciálně vytvořena pro ženy, které mají vysoké požadavky na přípravky určené k péči o pleť.  Díky HYDRAMEMORY ESSENCE se účinné složky kosmetických přípravků vstřebávají do nejhlubších vrstev pokožky a zmnohonásobují účinky pečujících produktů.

 

HYDRAMEMORY ESSENCE, koncentrovaná hydratační pleťová voda

Intenzivní koncentrovaný roztok bez parfemace s hydratačním účinkem díky 11 hydratačním aktivátorům.  Obsahuje tamarind, který integruje přírodní složky hydratačních faktorů pokožky (NMF).  Po nanesení se setkáte s okamžitým hydratačním účinkem, maximalizujícím účinnost produktů, které se následně aplikují. Po aplikaci ponechá pokožku měkkou a zářivou. Roztok je lehký jako toner, ale silný jako sérum. HYDRAMEMORY ESSENCE je nezbytným prostředkem k tomu, aby pokožka získala rovnováhu a zvýšila hydratační účinnost systému HYDRAMEMORY. Roztok je bez silikonů a má 99 % přírodních složek.

 

HYDRAMEMORY ESSENCE složení

+ 54% OKAMŽITÉ HYDRATACE*

11 hydratačních činitelů

Bez parfemace

Maximalizuje efektivitu séra

*klinické přístrojové testy v nezávislé laboratoři při použití esence a séra

 

NMF COMPLEX

Sodium PCA *, laktát sodný, fruktóza, glycin, niacinamid, urinea, inositol jsou látky, které jsou přirozeně přítomny v přírodních hydratačních nositelech. Kožní bariéra je díky nim chráněna a zabraňuje ztrátě vody.

TAMARIND

Rostlina s původem v jihovýchodní Asii. Ze semen se extrahují polysacharidy, které poskytují hydratační účinek s mechanizmem podobným kyselině hyaluronové.

VÝTAŽEK Z JABLEČNÝCH, ČOČKOVÝCH A MELOUNOVÝCH SEMÍNEK

Zaručuje dvojitý hydratační účinek a pokožka je díky tomu hydratovaná do nejhlubších vrstev.

POUŽITÍ

Aplikujte ráno a večer po čištění jemným pohybem vklepávání na obličeji. Poté použijte sérum nebo krém.

 

Cena: 100ml 985 Kč

 

HYDRAMEMORY [comfort zone] je inovovaná řada produktů, která zajišťuje 24 hodinovou okamžitou a dlouhodobou dvojitou hydrataci. Díky vylepšenému složení posiluje bariéru pleti a zlepšuje průnik vody do pokožky. Jemná textura je lehká a osvěžující, ideální pro vrstvení a až 99 % složek je přírodního původu. Výsledkem je pleť viditelně hladší, jemnější, zářivější a svěžejší.

Řada HYDRAMEMORY [comfort zone] využívá složku vědecky vytvořené vědomé složky ™, která je bez silikonů a nabízí inovativní systém dvojí hydratace, který garantuje zdravou pokožku, s okamžitou a dlouhodobou hydratací.  Exkluzivní kombinace ingrediencí zlepšuje endogenní hydratační systém pokožky, posiluje ji a pomáhá zajistit správnou distribuci vody po celé epidermis.

Produkty je možné zakoupit v Miracle Esthetic Clinic and Spa a online na http://eshop.miracleclinic.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *