Dokonalá a jedinečná vůně vaší domácnosti? Receptem jsou svíčky Yankee Candle a MATY‘S.

Jednoho dne v jižním Hadley ve státě Massachusetts se jistý Michael Kittredge rozhodl za účelem výroby vánočního dárku pro maminku roztavit své voskovky a vyrobit z nich nápaditou svíčku. Stalo se tak na konci roku 1969, tehdy bylo Mikovi šestnáct let. Jeho první výrobek se však k mamince ani nedostal. Za malý peníz si svíčku koupila sousedka, která přišla na návštěvu. Michael si za částku, kterou od milé paní obdržel, pořídil klasický vosk, aby mohl pro maminku vytvořit ještě hezčí překvapení. Materiálu měl víc, než potřeboval, a tak Mike vyrobil ještě jednu svíčku, kterou opět hned prodal. Jeho výtvory se lidem líbily a s radostí je kupovali. Netrvalo dlouho a z Mikovy domácí výroby se stal byznys. Mike začal kupovat kvalitní vosky ve velkém, svíčky vyráběl po stovkách kusů. První kamennou prodejnu se svými ručně vyráběnými produkty otevřel v roce 1975 v místě svého bydliště, kde doposud obchod stojí. A to je příběh mladého chlapce, ze kterého se stal světový obchodník.

 

Znáte svíčky Yankee Candle, které se staly naprostým hitem svého druhu? Z celkem padesáti zemí nabízejících Yankee Candle má 46 z nich zařízenou originální kamennou prodejnu. Jenom v USA narazíte na celkem osmnáct tisíc obchodů s těmito svíčkami, dva tisíce prodejen je k dispozici v Anglii. Nejen tato fakta činí Yankee Candle jedním z nejproslulejších výrobců aroma svíček a vůní na světě.

 

U nás se lidé do Yankee Candle zamilovali hlavně v průběhu posledních let. Svíčky se objednávaly ze zahraničí, v současné době už i Česká republika má několik YC prodejen či jiných speciálních e-shopů, které svíčky prodávají. Ty nejlepší a nejoblíbenější produkty najdete například na webu obchodsvuni.cz.

 

Výhodou svíček i vosků Yankee Candle je jejich dlouhotrvající vůně. Jakmile se vosk teplem prohřeje, už vonět do vychladnutí nepřestane. Veškeré příslušenství i samotné produkty Yankee jsou vyráběny z kvalitních surovin, ať už jde o vonné oleje nebo třeba stoprocentně bavlněné knoty. Vosky jsou připravovány z nezávadných materiálů. Samotné esence tvoří jedině přírodní extrakty a esenciální oleje.

 

Společnost Yankee Candle na svém trhu dnes nabízí svíčky mnoha velikostí a ojedinělých vůní. V každé domácnosti navodí atmosféru klidu a harmonie. Umí i z obyčejné chvíle pohody vykouzlit sváteční okamžiky.

 

Kromě klasických svíček Yankee Candle několika velikostí jsou k dostání taky speciální vosky do aromalampy. Pokud svíčky neznáte nebo toužíte po objevení nové vůně, můžete si pořídit taky speciální votivky, díky kterým za drobnou cenu vyzkoušíte hned několik smyslných esencí.

Navštivte Obchod s vůní a nakupte originální dárky na Vánoce pro své blízké. Zmíněný e-shop je jedinou prodejnou v České republice, která se specializuje výhradně na prodej kvalitních vůní ověřené kvality. Při každé objednávce si můžete být jisti, že kupujete stoprocentní kvalitu.

 

Kromě svíček Yankee Candle jsou v e-shopu k dispozici taky svíčky MATY’S. Tyto výrobky se též vyhýbají parafínovému vosku, tj. materiálu, který je odpadním produktem při výrobě nafty. Svíčky MATY’S jsou vyráběny ze sójového vosku, momentálně nejzdravější a nejkvalitnější suroviny pro výrobu svíček. Každý produkt se pyšní neskutečnou výdrží hoření, u klasických svíček je to sto padesát hodin. Nádobu, ve které vosk sídlil, můžete po vyhoření svíčky využít jako dekorační předmět nebo ji lze opět doplnit. To už je zcela na vás. Je libo divoká brusinka, svěžest alpských vrchů nebo jemná levandule?

Jistě vás potěší, že každá svíčka je pro vás připravena ve speciálním dárkovém balení. Máte už svou svíčku MATY’S?

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *