Česká modelka zamířila do Korei! Vyhraje světovou soutěž krásy?

Krásná vítězka prestižní soutěže krásy Miss & Mr. Look Bella Kristýna Stanislavová odletěla až do pohádkové Korei, kde bude reprezentovat Českou republiku! Kristýna se podívá přímo do Seoulu, hlavního a největšího města Korei. Právě tam se v těchto dnech koná světová soutěž krásy World Beauty Queen Pageant 2018.

Osmnáctiletá Kristýna si užije krásy Seoulu celých 14 dní! Na všechny soutěžící také čeká opravdu pozoruhodný program. Na každodenním plánu je profesionální focení, natáčení pro televizi či nácviky choreografie. Zaslouženého odpočinku a relaxace si pak užijí na plánovaných výletech. „Když jsem před rokem šla na casting Look Bella, nevěřila jsem tomu, že vyhraji a že se díky tomu dostanu k dalším modelingovým příležitostem i v zahraničí,“ říká Kristýna a povzbuzuje tak všechny, kteří s účastí v soutěži Miss & Mr. Look Bella ještě váhají. Tuto prestižní soutěž každoročně pořádá produkční a modelingová agentura PRESTIGE MODELS.

Kristýna v Korei představí i české šaty!

Kristýna si na samotnou soutěž přibalila přiléhavé koktejlky ze Salonu MIA a také večerní šaty ze Studia Dany Svozílkové, ve kterých ji diváci uvidí na slavnostním galavečeru. Soutěžní fotografie Kristýně profesionálně nafotil uznávaný fotograf Arthur Koff, který je i oficiálním fotografem Fashion Weeku například v New Yorku, Milaně, Paříži či Berlíně. Bude Arthur i oficiálním fotografem letošního ročníku soutěže Miss & Mr. Look Bella.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *