Botox doma? Ano, jde to!

Máte strach z jehel, bolesti.. Bojíte se, že výsledek botoxu by mohl být příliš invazivní a budete působit uměle nebo nevzhledně? Přesně pro ženy, které trápí tyto obavy, vznikla nová řada luxusní kosmetiky B-selfie. Účinky podobné botoxu, které můžete provést diskrétně sama doma.

 

Výplně vrásek i rtů z pohodlí domova díky mikrojehličkám

Unikátní technologie mikrojehliček, které pronikají do vrstvy kůže zvané epidermis. Speciální revitalizační séra jsou ukryta v revoluční předávkované injekční stříkačce v nástavci s mikrojehličkami. Stačí stisknout a přesné množství séra se uvolní do pokožky. Výsledný efekt je bezbolestný, okamžitý a dlouhotrvající.

 

Růstový faktor EGF jako jednička proti stárnutí pleti

Produkty B-selfie v sobě obsahují epidermální růstový faktor (EGF), který je v kosmetickém průmyslu absolutní novinkou. Používá se v sérech nové generace proti stárnutí a pro zlepšení kvality pleti. V nabídce řady B-selfie tak najdete i speciální náplasti, které se používají za účelem vyplnění vrásek očního okolí, tzv. „kuřáckých vrásek“ nad horním rtem, ale dokonce i speciální séra a náplasti pro vytvoření efektu zvětšení rtů.

 

Zvětšení rtů díky speciální náplasti s mikrojehličkami

Unikátní řada luxusní kosmetiky B-selfie přináší dokonce i první výplň rtů s kyselinou hyaluronovou pro bezpečné použití doma. V balení najdete dvě náplasti s mikrojehličkami, které rty hloubkově regenerují, zvlhčují a zvedají tzv. „amorův oblouk“. Rty působí plnějším a mladistvějším dojmem. Náplasti s mikrojehličkami se na rty aplikují na 2 hodiny, poté se doporučuje použít ještě sérum lips pro zlepšení účinku.

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *