Novým partnerem celostátní soutěže Miss Plus Size modelky ČR se stal český výrobce oblečení ateliér a e-shop www.satysukne.cz

Novým partnerem celostátní soutěže Miss Plus Size modelky ČR se stal ateliér a e-shop www.SatySukne.cz – český výrobce oblečení, který provozuje Radka Kudrnová a společně s týmem švadlen šijí originální šaty a sukně. Mají jednoduchou filosofii – dělat pěkné věci, za kterými si stojí. Všechny své výrobky šijí srdcem a nejlépe jak umí s úsměvem a s radostí a věří, že si to v sobě všechny šaty a sukně od nich nesou i k zákaznicím domů. Český výrobce se snaží inspirovat ženy všech konfekčních velikostí, aby s radostí a často nosily jejich šaty a sukně. Pro výherkyně e-shop s módou www.SatySukne.cz věnuje ceny pro 1-3.místo v celkové hodnotě 2300 Kč.

SLOVO MAJITELKY

U nás vyrábíme oblečení řemeslně – každý výrobek šije jen jedna švadlena, žádná sériová výroba. Oblečení vzniká jen v pár kusech od jednoho druhu. Chceme zachovat oblečení originalitu. V našem e-shopu www.SatySukne.cz nabízíme šaty a sukně vhodné po celý rok. Chceme, aby šaty a sukně nosily všechny ženy bez ohledu na věk či postavu. ,,Naším posláním je inspirovat ženy, aby nosily šaty a sukně.” Máme širokou nabídku střihů, délek, velikostí a barevnosti. Můžete si tedy vybrat oblečení téměř na míru. Vše vyrábíme u nás v dílně v Neratovicích, řemeslně a poctivě. Materiály pro Vás pečlivě vybíráme především od českých výrobců. ,,České, s láskou šité…” Módu navrhujeme pro ženy, které se chtějí cítit výjimečně, hezky, pohodlně a žensky. Naše oblečení je vhodné pro volný čas, na procházku, do zaměstnání i do společnosti. Máme širokou nabídku sukní  a šatů.  Dále u nás najdete trička, především jednobarevná, která se skvěle kombinují. Reagujeme na aktuální roční dobu – v nabídce najdete letní sukněsukně na podzim a na jaro a i zimní sukně. Najdete u nás i zimní čelenkyčepicepunčocháče a další doplňky.

10 DŮVODŮ, PROČ SI KOUPIT OBLEČENÍ OD NÁS

 1. Vše samy šijeme
  Žádné přeprodávání, ale poctivé řemeslo. Vyvíjíme si samy střihy, vybíráme materiály a ladíme modely k dokonalosti.
 2. Šijeme jen omezené množství kousků od jednoho modelu
  Přejeme si, abyste se v našich modelech cítila jedinečná.
 3. Šijeme především z českých materiálů
  Materiály sháníme především u českých výrobců (skutečných výrobců – nikoli dodavatelů). Spolupracujeme s několika českými pletárnami – kde materiály přímo vyrábějí. Pokud neseženeme vhodný materiál českého původu, až poté hledáme u evropských dodavatelů.
 4. Oblečení šijeme v přátelském prostředí
  Věříme, že na našem, oblečení je vidět, že ho šijeme s radostí. U nás vládne klid, pohoda smích a švadlenky u nás šijí ve fajn podmínkách a mají se u nás dobře.
 5. Délku a velikost téměř na míru
  Každá žena je jinak vysoká a má jiné proporce. Tím, že naše zboží samy šijeme můžeme nabídnout ušití různých délek. Délku si můžete zvolit v rolovacím menu. Nejedná se o šití na míru, takže zboží můžete vrátit nebo vyměnit.
 6. Jsme tým holek a šatům a sukním rozumíme
  Takže pokud si nebudete vědět s výběrem velikosti nebo střihu, určitě zavolejte nebo napište. Točíme videa, fotíme detaily produktů a snažíme se vám naše oblečení přes monitor co nejvíce přiblížit. Na našem Instagramu můžete vidět náš ateliér a jak tvoříme.
 7. Balíčky posíláme v papírových obalech.
  Žádné plasty. Myslíme na přírodu.
 8. Záleží nám na tom, abyste oblečení od nás měla ráda
  Takže pokud se v oblečení od nás nebudete cítit, není problém ho vrátit nebo vyměnit.
 9. Vrácení a výměna
  Pokud Vám zboží nesedí přesně podle Vašich představ, můžete ho vrátit/ vyměnit. Nové zboží Vám pošleme na naše náklady.
 10. Podpoříte českou textilní výrobu

DÁRKOVÉ POUKAZY PRO VÝHERKYNĚ SOUTĚŽE MISS PLUS SIZE MODELKY ČR 2023:

Pro výherkyně e-shop s módou www.SatySukne.cz věnuje ceny pro 1-3.místo, budou připraveny DÁRKOVÉ POUKAZY na nákup oblečení, které po vyhlášení koncem roku budou zaslány na jejich e-mailové adresy.

 • 1.místo dárkový poukaz na nákup oblečení www.SatySukne.cz v hodnotě 1000 Kč.
 • 2.místo dárkový poukaz na nákup oblečení www.SatySukne.cz v hodnotě 800 Kč.
 • 3.místo dárkový poukaz na nákup oblečení www.SatySukne.cz v hodnotě 500 Kč.

Ceny jsou v celkové hodnotě 2300 Kč.

Budou tak mít možnost, vybrat si ze sortimentu z naší nabídky e-shopu na www.SatySukne.cz 

Děkujeme, že podporujete českou výrobu.

Zdraví Vás tým žen z ŠatySukně

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *