Bezdrátová sluchátka LAMAX Dots1: hudební doplněk ke každému outfitu

Značka LAMAX Electronics je na trhu známá především svými bezdrátovými reproduktory, své technologické zkušenosti však úspěšně přenáší do sluchátek bez kabelů.

Malá bezdrátová sluchátka se v dnešní době prosazují stále více, a to na úkor kabelových modelů, které jsou neustálým zamotáváním kabelů spíše k vzteku. Navíc kabely vedoucí k ušním boltcům mnohdy komplikují volbu našeho outfitu. Malá, ale výkonná sluchátka LAMAX Dots1 však ocení nejen dámy v šatech a kostýmcích, ale i pánové v obleku

Sluchátka Dots1 patří do série LAMAX Beat – stejně jako výše zmíněné reproduktory – a tak není divu, že využívají barevné schéma, které tuhle řadu definuje, tedy černou s akcenty tyrkysové. Čistý a minimalistický design je jen třešničkou na dortu. Ze své podstaty se potom jedná o nejkompaktnější sluchátka značky. A i když jsou Dots1 tak malá, nebrání jim to v tom, aby přinesla čistý, bohatý a hutný zvuk od nejnižších basů až po nejvyšší výšky. Součástí balení je také integrovaný mikrofon, díky kterému můžete sluchátka snadno využít také jako handsfree sadu.

Špunty jsou k dispozici ve třech různých velikostech a měly by tak vyhovovat opravdu každému. A pokud chcete mít při nadstandardním pohybu – například při sportu – větší jistotu, že je někde neztratíte, lze využít speciální háčky, které jsou ke sluchátkům přibaleny taktéž ve třech velikostech, a zařízení jimi dokonale fixovat k uším.

Již výše jsme zmínili, že do balení sluchátek výrobce zahrnul i zvláštní dokovací stanici, která ovšem není určena jen pro pouhé přenášení, ale i pro nabíjení. Baterie sluchátek má kapacitu 100 mAh, což vystačí až na šest hodin přehrávání v režimu Mono (a polovinu pak v režimu Stereo). Samotná dokovací stanice nabízí kapacitu více než pětkrát vyšší, tedy 520 mAh. Takže vezmete-li si sluchátka na cesty, vydržíte bez přístupu k elektrické energii klidně i celý den. Nabití trvá asi dvě hodiny a v pohotovostním režimu vám špunty vydrží 150 hodin.

Za výchozí zdrojové zařízení je primárně považován smartphone, ovšem samozřejmě lze využít jakýkoliv zdroj, a v dosahu až 10 metrů. Automatické spárování obou kusů sluchátek probíhá okamžitě poté, co je vytáhnete z dokovací stanice, a následně dojde k vyhledání vašeho telefonu či jiného přehrávače.

Jedná se tedy o model, který všechny zájemce o bezdrátový zvuk musí nutně zaujmout. K jejich kvalitám patří nejen design, ale také sladěná dokovací stanice, a především slušný zvuk. Chcete-li se dozvědět více, navštivte  https://beat.LAMAX-electronics.com/cz/dots1/. Zde najdete i odkaz na e-shop, ve kterém sluchátka pořídíte za 2 590 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *