Barevné podkolenky od Coolsocks

Když se řekne podkolenky, představím si roztleskávačky a fotbalisty. Křehké dívky v sukních je ovšem oblékají spíše jako provokativní doplněk, kdežto fotbalisté je využívají jako součást oděvu na hraní. Myslíte, že podkolenky patří pouze do dívčích šatníků, nebo je oblékáme jen v zimě na lyže? Ani jedno z toho. Ponožky, dámské podkolenky i nadkolenky dostávají nový rozměr. Stává se z nich pomalu fashion trend.

Jistě si vzpomenete na věčné dohadování o ponožkách v sandálech a lodičkách. Když už si jsme téměř jisti, že si vymůžeme svou pravdu, přičemž tou nejčastější je, že ponožky do takových bot nepatří, zjeví se na módním poli některá ze slavných značek a naše silné tvrzení ihned vyvrátí. Designéři totiž ponožky docela rádi využívají ve svých kolekcích. A čím výraznější, tím lepší. Jak jsou na tom ale podkolenky a nadkolenky? Neoblékneme místo nich raději silnější punčocháče či legíny?

Barevné podkolenky od Coolsocks
Barevné podkolenky od Coolsocks

Z mého pohledu se podkolenky na určitý čas v módním světě vytratily. Jako by je zastínil trend návleků (který ovšem nebyl příliš velký). Podkolenky mohou být také skvělým módním doplňkem a zároveň praktickým doplňkem. Zdánlivě jsou součástí sportovní módy, ale rozhodně to není pravidlem. Pokud chcete vytvořit zajímavý outfit, můžete kombinovat kratší sukýnku, silné punčocháče, kozačky (volnější přes lýtka) a z kozaček nechat vykukovat část podkolenky.

Šortky, tenisky a podkolenky? Jak jinak, ale taková kombinace je vhodnější pro jarní dny. Když už si koupíme originální podkolenky, nechceme je samozřejmě schovávat pod kalhoty. Není však nutné snažit se být za každou cenu trendy. Jestli ale letos něco patří mezi trendy, pak jsou to barevné podkolenky.

Už jste slyšeli o české značce Coolsocks?

Společnost, která byla založena v České republice s cílem vyrábět dlouhé ponožky s proužky, které byly velmi oblíbené v Americe už od 60.let. Historie ponožek sahá až do starověkého Řecka. Hlavním účelem ponožek bylo chránit nohy před nepřízní počasí. Po roce 1545 začal převládat účel ,,okrasný,, před praktickým. V dnešní době naše ponožky/podkolenky/nadkolenky, jako módní doplněk, užívají lidé pro sport, své záliby i jen tak pro volný čas. Existuje mnoho různých způsobů, jak lze ponožky nosit. Můžeme je nosit vytažené, shrnuté, nebo i vrstvené na sobě. Hodí se k sukni, kraťasům, šatům, ale i na legíny či jeansy. S ponožkami Coolsocks si vytvoříte jedinečný styl, jejich barevnosti a užití se nekladou meze a věříme, že se stanou i Vašim oblíbeným doplňkem.

Nebojte se a noste je co nejčastěji. Vaše nožky si přeci zaslouží být symbolem krásy, stejně jako už mnoho tisíc let.

Více na www.coolsocks.cz

Zdroj článku: www.luxurymag.cz, Autorem článku je Martina B., 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *