ORIGINÁLNÍ, EKOLOGICKÁ A FÉROVÁ? TOHLE JE BUDOUCNOST MÓDY

Fair Trade oblečení? Udržitelná móda? Slova, která jsou pro mnoho lidí stále neznámá, ale proč to nezměnit teď a tady. Každý milovník módy by se měl seznámit s tím, jak chránit přírodu, ale stále vypadat k světu.

Která žena by si nepřála najít oblečení, které je krásné, originální a cenově přijatelné. Nemusíte chodit po obchodech a vystávat dlouhé fronty, abyste našla to, co je pro vás perfektní, protože existuje jeden muž, který se rozhodl vytvořit něco, čím splní sny všem fanouškům módního průmyslu.

Trička z bio bavlny, které jsou nejen příjemné při nošení, ale také neobvyklé svými ručně malovanými potisky, které vyznávají svou lásku k přírodě. Chcete na své hrudi hrdě nosit důkaz, že i vy se zajímáte o přírodu kolem vás a inspirovat ostatní? Měli byste být na sebe hrdí, protože právě koupí tohoto oblečení zachráníte přírodu, a díky vám vyroste na světě několik desítek nových stromů.

 

Ukažte všem, že příroda a móda dokáže jít ruku v ruce a pomozte zlepšit budoucnost pro život dalších generací. Koukněte na www.treefactory.cz.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *