Absolutní vítězkou Tvář Scarlett se stala Dominika Fousová!

Finále soutěže proběhlo dne 22.4.2017 v Domě techniky v Pardubicích. Jako tradičně byl pro diváky v sále připraven zajímavý doprovodný program. Bylo před kým vystupovat. Sál byl zcela vyprodaný.

Na úvod, jako každoročně, zahájila celou událost Jana Kociánová svým zpěvem, což naznačilo, že se bude jednat o opravdu krásný večer. Moderátor Michal Pácalt lehkostí a příjemným humorem sobě vlastním prováděl diváky po celý večer programem tak, že nikdo v sále nechtěl, aby večer skončil.

Soutěž zahájila děvčátka ve věku 7 – 11, která naprosto okouzlila porotu svoji bezprostředností při módní přehlídce v modelech značky VOGA a úchvatnými volnými disciplínami. Největší podporu porotců si pak vysoutěžila Anežka Přikrylová.

Mimo soutěž ještě proběhla módní přehlídka oblečení ze zásilkového obchodu PETRKLÍČ. Modelky agentury Scarlett Models předváděly krásné modely značky MAXANA pro velikost 38-44.

Hlavní soutěž vypukla s velkou parádou, protože finalistky hlavní soutěže nastoupily za doprovodu hudby z filmu v Matrix v krásných a unikátních modelech značky MIMO SPACE, které vytvořila, zapůjčila a ochotně přivezla Monika Vaverová. Kromě toho se finalistky předvedly ještě v modelech Ateliéru D13, Ateliéru Donát, PELERIN, SS Prestige a jako každoročně nemohly chybět ani plavky, které zapůjčil obchod OAZA – výhradní prodejce značky Litex v Pardubicích.

Kromě módních přehlídek se soutěžící představily také jako tanečnice. Choreografii pro tento ročník připravila Kateřina Rabušicová na hudbu z muzikálu Chicago. Sál při tomto vystoupení zcela oněměl.

Krásnou atmosféru finálového večera pak dokreslila úchvatná Leona Šenková, která svým hlasem okouzlila celý sál.

Naprostým vrcholem finále pak byl kouzelný kouzelník Magic Alex, který předváděl neuvěřitelná kouzla.

Tento výjimečný večer se hodně vyhlašovalo a soutěžící dostaly mnoho ocenění, titulů a cen. Pojďme však na ty nejdůležitější.

Scarlett Silueta 2017 – Dominika Fousová

Scarlett Publikum 2017 – Hana Dušková

Talent ročníku 2017 – Anna Olivia Kanno

Scarlett Junior 2017 – Barbora Ďulová

Tvář Scarlett TEPfaktor 2017 – Dominika Fousová

Všem vítězkám gratulujeme!

 

Nezbývá než poděkovat všem partnerům, kteří letošní ročník podpořili a tím se podíleli na jeho krásném průběhu.

Děkujeme!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *