3+1 Tipy pro jarní radost

Jaro je za dveřmi a my tu pro Vás máme  3+1 tipy na krásné ekologické radosti, které nejen dobře poslouží, ale navíc Vás zahřeje u srdíčka dobrý pocit.

Touto cestou bychom Vám rádi představili projekt http://neplastu.cz/. Projekt, jenž se zabývá myšlenkou plastového znečištění a prodejem zajímavých produktů. Bambusové brčka, kokosové misky od farmářů z Bali, zubní kartáčky z bambusu, ručně malované tašky, pytlíky na potraviny, spořiče vody, lahve na vodu, eco friendly trička a spousty dalších.

 

Tip č.1

Ručně malované tašky

Látkové tašky, neboli plátěné tašky jsou ekologické, šetrné k životnímu prostředí a o proti igelitovým taškám i velmi pevné. Ale především nekončí v odpadkových koších!

Neplastu.cz Vám přináší limitované série ručně malovaných tašek, které dokonale padnou každému, kdo nakupuje. Pohádkový motiv Malý princ, mandala, nebo kreativní motiv Poseidon? To vše a ještě více! Každý kus je originál a každá série je omezená na počet okolo 8 kusech!

 

Tip č.2

Pytlík na Potraviny

Pytlík na potraviny je praktický pomocník do každé domácnosti! Síťový pytlík je opakovatelně použivatelný a jestli ho využijete na pečivo, zeleninu, nebo ovoce je čistě na Vás!

Síťovina je vhodná také pro prodavačky,  aby byl obsah lépe překontrolovatelný. Navíc je polyester lehčí než bavlna, takže se nemusíte bát, že se zbytečně zvyšuje hmotnost vážených potravin. Další výhodou je odolnost vůči plísním.

Kolik jednorázových mikrotenových sáčků spotřebuje za rok běžná rodina?

Odhadem 2000 sáčků za rok! (Rodina 5 osob x 400 sáčků na osobu ročně.)

Nakupujeme ovoce, zeleninu, pečivo, a s každým nákupem jich přineseme domů několik! A pak je prostě vyhodíme..

V České republice se ročně spotřebuje zhruba 4 miliardy jednorázových plastových sáčků. Pojďme společně tohle číslo snížit a tím pomůžeme sami sobe!

 

Rozměr EKOPYTLÍKU: 30 x 35 cm

Hmotnost: cca 20 g

100% PES síťovina (Síťovina je prodyšná a navíc umožní pokladní kontrolu obsahu sáčku při placení.)

 

Tip č. 3

Znovupoužitelný kelímek na kávu

Patříte mezi lidi co milují kávu? Nevydržíte den bez minimálně jedné kávy, nejlépe však více? Ano? Tak pro Vás máme super novinku!?❤️ První opakovaně použitelný hrnek z recyklovaných papírových kelímků!
•Snad se otevírá i zavírá jednou rukou
•100% těsní
•udrží teplou kávu více než hodinu! ❤️

 

 

Tip č.4

Eco friendly tričko

Chceš mít na sobě něco, co nejen dobře vypadá, ale také není potisknuto v dětských továrnách v Číně a je z organických materiálů?
Tak přesně pro tebe mám naše tričko „More fish – less plastic“
Gramáž trika : 140g/m², 100% organická česaná ring-spun bavlna
Potisknuto v ČR ♥ (sítotiskem)
Certifikace:

Öko-Tex Standard 100 : mezinárodní testovací a certifikační systém pro textilie, vyráběné pouze ze zdravotně nezávadných materiálů
Fair wear  : Pokud je oblečení označeno certifikací Fair Wear Foundation (FWF) znamená to, že bylo vyrobeno v souladu s pracovněprávními standardy a předpisy, které stanovuje Mezinárodní organizace práce.
OCS 100 – Obsahuje 100% ekologicky pěstovanou bavlnu. Certifikováno Ecocert Greenlife podle standardu OCS viditelného na www.ecocert.com – EGL / 167819 – The Cotton Group

Omezený počet kusů do vyprodání zásob!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *