Vánoční soutěž: Vyhrajte Magic Wand Massager – ShotsToys Ultra Twizzle Trigger

Oblíbená vánoční soutěž o produkt Magic Wand je zase tu! Zasoutěžte si o skvělou erotickou pomůcku, která změní váš sexuální život.

Magic Wand Massager je speciální typ vibrátoru, který se v současné době drží na top pozici nejlepších erotických pomůcek vůbec. Získal si oblibu po celém světě. Kvalitní a velmi příjemný materiál zajišťuje dlouhou výdrž produktu. Vibrátory Magic Wand nabízí několik nastavitelných programů vibrací, které okoření sex podle vašich představ.

Vibrátor nemusíte používat jen pro dráždění klitorisu, vibrační pohyby se budou líbit i jiným partiím těla. Ohýbejte ho, přepínejte a testujte.

Rozhodně není pravda, že ženy, které používají vibrátor, mají problém s dosažením orgasmu bez vibračních pomůcek. Právě naopak. Vibrátor může být skvělým tréninkem k brzkému vyvrcholení.

V posteli ho mohou využít samozřejmě i muži, těm Magic Wand dokáže přinést intenzivnější prožitky při stimulaci prostaty. Vibrátor tak podpoří jak erekci, tak i sílu a intenzitu samotného orgasmu.

Pořiďte si na svůj Magic Wand další příslušenství. Hodit by se vám mohl i některý z nástavců.

Otestujte Magic Wand při milostných hrátkách, nebudete litovat.

Máte už doma svůj Magic Wand? Pokud ne, můžete si o něj s magicwand.cz zasoutěžit!

Odpovězte na jednoduchou soutěžní otázku a vyhrajte vibrační pomůcku.

Jakou značku lubrikačního gelu najdete na eshopu magicwand.cz?

  1. a) Lona
  2. b) Durex
  3. c) Ty & Já

Principem soutěže je správně odpovědět na soutěžní otázku. Odpověď ve formátu “a”, “b”, nebo “c” zasílejte na e-mail soutez@magicwand.cz – do předmětu prosím uveďte “Soutěž SHOT TOYS”.

E-maily se správnými odpověďmi je možné zasílat od 5.11.2018 do 15.12.2018.

16.12.2018 bude náhodně vybrán výherce, který správně odpověděl na soutěžní otázku. Výherce budeme kontaktovat emailem.

Pokud nevyhrajete, nebo nechcete nic nechávat náhodě a vibrátory či masážní hlavice můžete zakoupit na www.magicwand.cz .

PRAVIDLA SOUTĚŽE
I. Obecná ustanovení
1. Soutěž probíhá na území České republiky.
2. Účastníkem soutěže se stává uživatel, který souhlasí s pravidly soutěže a požadovaným způsobem odpoví na soutěžní otázky (dále jen “soutěžící”). Vstupem do soutěže se soutěžící zavazuje dodržovat pravidla soutěže.
3. Organizátorem soutěže je provozovatel webové stránky magicwand.cz (dále jen “provozovatel”).
4. Soutěž je určená výhradně čtenáře magazínu magicwand.cz, zaměstnanci provozovatele jsou z účasti v soutěži vyloučení.
5. Provozovatel si vyhrazuje právo úprav pravidel soutěže včetně práva na zrušení soutěže bez náhrady.
6. Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné.
7. Provozovatel si ve sporných případech vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností.
8. Každý soutěžící může v jedné soutěži odpovídat pouze jednou. Při vícenásobných odpovědích budou duplicitní hlasy ze soutěže vyřazeny.
9. Soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázky budou dále zařazeny do slosování o věcné ceny. Losování výherce je zabezpečeno automatickým generátorem náhodných čísel. Provozovatel výherce vyrozumí o cenách e-mailem popř. telefonicky.
10. Soutěžící poskytuje provozovateli souhlas, se zpracováním osobních údajů (jména, příjmení, e-mailové a fyzické adresy) pro marketingové účely, tj. pro zasílání novinek a to i komerčního charakteru.
11. Provozovatel chrání Osobní údaje v maximální možné míře pomocí moderních technologií, které odpovídají stupni technického rozvoje a prohlašuje, že podnikl veškerá možná, tj. t.č. známá opatření, aby tyto údaje zabezpečil před neoprávněnými zásahy třetích osob.
12. Provozovatel však nenese odpovědnost za případné neoprávněné zásahy třetích osob, v důsledku nichž tyto osoby neoprávněně získají přístup k Osobním údajům jednotlivých soutěžících a/nebo k jejich Uživatelským účtům a/nebo k příslušné databázi provozovatele a tyto údaje neoprávněně použijí, využijí, zneužijí nebo je zpřístupní třetím osobám.

II. Základní mechanismus soutěže
1. Soutěž probíhá pouze v termínu uveřejněném na stránce soutěže.
2. Úkolem soutěžících je zodpovězení soutěžních otázek, které mají 3 varianty odpovědí. Z trojice odpovědí je pouze jedna správná. Soutěžící tedy vybere celkem 1 odpověď z otázky, kterou následně odešle emailem na soutez@magicwand.cz. Při správném zodpovězení otázky, postupuje soutěžící do finálního slosování o ceny.
3. Provozovatel vyrozumí výherce o získání ceny e-mailem popř. telefonicky nejpozději do 7 dnů po ukončení soutěže.

III. Předání výher
1. Vylosované výherce kontaktuje provozovatel e-mailem popř. telefonicky.
2. Ceny jsou výhercům zasílány poštou.
3. Výhry nemohou být proplaceny v penězích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *